Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek áll már?

Nektek áll már?

Figyelt kérdés

Nekem az apámét sikerült nagy nehezen felállítanom,de nem volt könnyű,mert az övé már nehezen működik.Sokat használta már,szóval túl öreg neki.Nem tudom,hogy ti kiét szoktátok felállítani,de mindenki jobban jár,ha inkább nem igazival próbálkozik,mert azzal sokat kell nyűglődni,én nem bírtam vele idegekkel,ráadasul fura szaguk is van.Én ha veszek,akkor nagyot szoktam,mert siman elfér,és szeretem,ha nagy.Azért leírhatnátok,hogy nektek számít-e a méret,mert jó ha nagy,de annyira nem fontos,elég ha jól néz ki,és könnyű felállítani.Persze,ha azon a műveleten túl vagyok,akkor kénytelen vagyok utána kezdeni vele valamit,sose hagyom csak úgy ott.Az kegyetlenség lenne,az apám biztos megsértődne,szívességet teszek neki

.Anyám nem csinálja meg helyettem,pedig neki kéne,de most a főnökének kell ,,segíteni" benne,pedig régebben többet tapogatta az apámnak és szerette csinálni.Most már csak lefotózza és már rakja is ki a facebookra...Én azért titokban vettem magamnak,de csak egy kisebbet,mert csak xxl méret volt,azt nem tudtam volna hova felrakni,a nagy nem fér be abba a kicsi lukba.Ha naggyal akad dolgom,akkor jobban vigyázok mindenre,de közben ügyelek arra is,hogy tetsszen az illetőnek,amit csinálok,de a végeredmény a fontos,sokat kell vele szenvedni,mire meglesz a munka gyümölcse.Csak közben sokat kell húzogatni,tudnom kell,hogy hova tegyem,kicsit bonyolult.Ti is nehezen állítsátok fel a karácsonyfát? Vagy kivel szoktatok dolgozni rajta? Nekem az egész családom azzal van elfoglalva,egyszerre többen is dolgoznak rajta.Nektek fel van már állítva?


2016. dec. 15. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fétis az, amikor az anyád tapogatja az apád karácsonyfáját, viszont a lakótársaid biztosan örülnek, amikor az élő büdös fát végighúzogatod a szobákon keresztül. Egyébként ha vastag a törzse, akkor azt fejszével le szokták faragni, hogy beleférjem a lyukba. Neked is ezt ajánlom.
2016. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD
2016. dec. 15. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudtam, hogy a fenyőfát ruhaméretben árusítják.
2016. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# De.Nem hallottál még xl-es karácsonyfáról? Veled gondok vannak...
2016. dec. 15. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem áll mint a cövek, megvárom a feleségem mert délutános!!csak el ne aludjak ,kiirom h költsön fel
2016. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# Na tegnap a feleséged ráhúzta a karácsonyfádra a díszeket? Fel tudta teljesen díszíteni,s végül eljutott a csúcsig?
2016. dec. 16. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez beteg XD
2017. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!