Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok mondani szívatós...

Tudnátok mondani szívatós ajándékot?

Figyelt kérdés
Az osztályban karácsonyi húzás volt, én fiút húztam. Az egész osztályból egyedül neki nem tudok semmit kitalálni. Mivel 8.osok vagyunk, ezért mindenáron megakarom szívatni :D. Tudnátok ebben segíteni?

2016. dec. 15. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ADj neki becsomagolva egy doboz lócitromot.
2016. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia csináld azt hogy egy nagy doboznak az aljába raksz csokist stb-t rá fehér lapot/kartont és arra rakjál tele nyers krumplit
2016. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia csináld azt hogy egy nagy doboznak az aljába raksz csokit stb-t rá fehér lapot/kartont és arra rakjál tele nyers krumplit
2016. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%
Szerintem csinalj egy nagy dobozt amiben van egy kisseb.. a kisssbben egy meg kisebb... zsoval erted.es az utolso dobozba ha szeretnel tenni valamit akkor irhatsz neki valami vicceset .
2016. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2016. dec. 15. 19:28
 6/10 anonim válasza:
59%
Egy Iphone dobozba rakj egy pár lyukas zoknit, az elég gonosz.
2016. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos ez nem megvalósítható, mivel 2500ft az értékkeret :D De jó ötlet, köszi, majd valamelyik családtagomnál bevetem :) most, hogy így visszagondolok én is így kaptam meg a telefonomat, hogy egy telefonos dobozban zoknik voltak és egy zokniban, amit külön kaptam benne volt a telefonom :D
2016. dec. 15. 23:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Automata szívatós legyen, vagy vissza kelljen tolni, ha már bemelegedett?


Láncfűrész? Azon is van...

2016. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Trabi és szívatóval rögtön az elködösítés is meg van oldva!
2016. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy pozitív terhességi tesztet.

Azon nagyon meg fog lepődni.

(Pláne ha fiú vagy.)

2016. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!