Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mivel ijesszem meg az anyukáma...

Mivel ijesszem meg az anyukámat? Milyen módszerek vannak rá?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megijesztettem,szinte már immunis rá,sokféle életmegkeserítő módot használatba vettem,pl: elbújtam a szekrénybe,40 perc várakozás után előugrottam (amikor nem számított rá),és majdnem elvitte a mentőőő.Akkor nagyon megijedt.Csak az a gond,hogy már nem vagyok kisgyerek és nem férek be a szekrénybe,pedig próbáltam belepréselni magam,de a polcok leszakadtak.(Könnyen visszatettem utána).Volt,hogy elment a barátnőjével futni,én tudtam merre fognak menni,előretekertem biciklivel egy másik útvonalon,elbújtam egy bokorba,és amikor arra ment,előugrottam és wáá.Na akkor egy hétig nem beszélt velem.Párszor megesett,hogy elbújtam az ágy alá,és mielőtt lefeküdt volna rá,azelőtt elkaptam a lábát,egyszer meg is haraptam.Ezek csak kivételes helyzetek,általában a spejzban szoktam elbújni,vagy klasszikus módon az ajtó mögé,vagy esetleg lemegyek a lépcsőházba (amikor sötét van),és mielőtt villanyt kapcsolna,letámadom.Már attól is megijed,ha elrejtem a pénztárcáját,és csak akkor adom neki vissza,mikor már belenyugudott,hogy soha az életbe nem fogja megtalálni.Tudnátok olyat írni,amivel még meg tudnám ijeszteni? Amúgy is rettegésben van,mivel hozzá van szokva a sok sokkhoz,szóval rettegésben tartom azzal,hogy bármikor előugorhatok.Ha valaki tud valami jó szivatást (is),akkor olyat is írhattok.Ha lehet,akkor legyen szokatlan a megijesztéses dolog,sürgős lenne,még karácsony előtt megijesztenem.Kreatív emberek válaszát várom.
2016. dec. 18. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a búbánatért bántod őt? Gonosz veled?
2016. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem bántom...Csak megijesztem :) Nem figyel rám,valahogy muszáj elérnem.
2016. dec. 18. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy nem vagy már kisgyerek. Lehetne a karácsonyi ajándéka például, hogy többé nem ijeszted meg. Hmm?

Amúgy sok minden más szokatlan dolgot csinálhatsz, amivel felhívhatod magadra a figyelmét, és ezeknek nem kell negatívaknak lennie.

2016. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3# Mint pl? Amúgy jó dolog ijesztgetni másokat.Próbáltad már?
2016. dec. 18. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, utoljára hétévesen. Aztán lassan beláttam, hogy nem annyira jó dolog, legalábbis nekik nem az.
2016. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
7??? Hamar feladtad xd
2016. dec. 18. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Megközelítés kérdése. Valahogy nem tűnt életpályának az, hogy másokra hozom a frászt.

Mi olyan jó benne amúgy?

2016. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom xd Talán a rémület.
2016. dec. 18. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Te szereted, ha halálrarémítenek?
2016. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az jó lenne xD
2016. dec. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!