Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ehhez a konfighoz szerintetek...

Ehhez a konfighoz szerintetek jó ez a táp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a táp lenne az amivel kihajtom:

[link]

Ez lenne az a konfig:

[link]

Vennék mellé egy GT740 4GB-t és mehet SLI-be.

Szóval jó lenne ha kihajtaná majd az FX9590-t amit majd mellé teszek(6GHZ-re húzom gyári hűtő nélkül)illetve a minőségi tápot is.

Előre szólók hogy ez egy teljesen valós kérdés valódi GamerPC-vel!

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. dec. 20. 20:38
 1/10 MGéza válasza:
Tökéletes. Csak arra figyelj hogy a konfig így már elég sokat eszik, szóval ne felejtsd el a tápot időnként utántölteni. Na persze mivel ez minőségi, lényeges magasabb a hatásfoka így nem kell olyan gyakran mint a gagyi tesco gazdaságos márkákat, hiszen mint tudjuk, a jó táp a márkajelzéstől lesz az, ami.
2016. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez így van,a Purina tápok meg minőségiek 120%-os hatásfokkal,1200W teljesítménnyel.
2016. dec. 20. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
ne felejtsd el a z170-es ddr3 lapot
2016. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ide kevés lesz.

[link]

2016. dec. 20. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
XD :D lol denagypoén omg hogy lehet valaki ilyen vicces?
2016. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5.Gondolj bele ha ezt valaki így felteszi úgy 20X-ra is,hogy leírtam hogy nincs ilyen hogy kihajtani,tápot nem a Brand és a ráírt teljesítmény miatt veszünk,előre összerakott gépek rossz ár/értékben vannak,a VGA-n nem csak a VRAM számít,elavult AM3+-ra nem érdemes tervezni,játékra legalább egy GTX750/HD7850.

Szóval már év vége van és jönnek az ünnepek,ezért feltettem egy kérdést.(semmi extra,legutóbb februárba tettem fel)

2016. dec. 20. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:

lebuktál

😀

2016. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Én megértelek, én is úgy 30 PÜben vitatkoztam egy sráccal, hogy az i5 6600 igp-je miért erősebb mint a két gigás gt610. Nem győztem meg, végül feladtam, és sajnálom, hogy nem adtam fel hamarabb.


Sajnos akkor, amikor válaszoltam, nem néztem a felhasználónevedet, mert amúgy szoktalak látni errefelé.


Ugyanakkor szerintem azzal nem lesz jobb, ha egy haszontalan kérdést kiteszel, rengeteg van ebből, ugyan úgy, ahogy újra feltett kérdésből (200k géming pc, stb) vagy ahogy idegesítő, "telorol vok" kérdésekből, ahol több a helyesírási hiba, mint a szótag. Ékezet meg természetesen sehol.


#5 voltam.

2016. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kinyomta ideiglenesen, azért nem vetted észre
2016. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9.Valóban,egy kis időre.
2016. dec. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!