Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elkaptam az Ábel - kórságot!...

Elkaptam az Ábel - kórságot! Hogyan gyógyulhatnék meg?

Figyelt kérdés

Az egész egy megfázással kezdődött. Az orvos Fluimucilt javasolt köhögésemre, el is kezdtem szedni. Viszont arról senki sem tájékoztatott, hogy ennek milyen súlyos mellékhatása lehet. Azóta akárki szól hozzám, csak annyit tudok válaszolni, hogy "De miééért???" Egyszerűen semmi mást nem tudok mondani. A családom már azt fontolgatja, hogy nyakon vágnak egy szívlapáttal, és elásnak a kertben, mert kiidegeli őket a folyamatos "De miéééért?"-ezés.


Hogy lehet kigyógyulni ebből az Ábel - kórból??? Segítsetek, az életem a tét!!!!



2016. dec. 28. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

figyelj ez nem vicces és nem is volt az, a készítők nagyon nagyot szakítottak ezzel, de ti még ezt sem tudjátok felfogni... Kezdkük ott, hogy 2-3 hónpig ment a reklám és senkit nem zavart, de aztán 1 youtubeos csinált egy paródiát (Radics Peti) ezt meglátta a többi youtuber, hogy huh ez mennyire tetszik az embereknek és ők is kiparodizálták és lassan beleolvadt a köztudadatba, hogy ezt a reklámot utálni kell, de a reklámot én már a paródia előtt is idegesítőnek találtam csak nem adtam hangot neki, mert felesleges...

Szerintem leszokhatnál az egészről és a dolgok mögé láthatnál végre

17f

2016. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Még több Fluimucil. Reggelire Fluimucilos tea, Fluimucilos rántottával, ebédre Fluimuci-leves, kirántott Fluimucilos flakonnal, vacsorára pedig tejbe áztatott Fluimucil papírcsomagolás. Egy idő után elmélyül a hangod, és olyan lassú és medveszerű lesz a DEE MIÉÉRT?!? Még pár nap, aztán már elmúlik a DM kényszer, mert csak egy mély VRÁ-t fogsz hajtogatni a padlón henteregve. Ezután megkezdheted az organikus lábtörlő karriered. Ha szerencséd van, a piacon a keleti valláskörök képviselői vesznek majd meg (náluk szentségtörés a szőnyegverés).
2016. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
De miért?
2016. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!