Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Nők! Ez titeket zavarna?

Lányok! Nők! Ez titeket zavarna?

Figyelt kérdés

kerlek ha olvasod akkor valaszolj!!

Ha egy sracnak ez a neve:

Luci Ferennc

Luci Ferdinánd


Meg ehhez hasonlok :/ azt hinnetek a pasira, hogy ő a Sátán??


kort és indoklást kérek.


17f



2016. dec. 28. 17:42
 1/6 anonim válasza:
100%

Amíg fel nem tetted a végén a kérdés, eszembe se jutott, hogy minek kéne ebben zavarnia. Nekem személy szerint semmi gondom nem lenne vele, mert nem gondolnám, hogy a név meghatározná egy ember viselkedését, gondolkodását.

18/L

2016. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 evimeri válasza:
Nem zavarna. De az igen, ha egy bunkó lenne. 46 nő.
2016. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Engem aztán nem érdekelne, mert nem vagyok vallásos. Mifelénk lucfenyők vannak, nem Luciferek... Egyébként eddig még csak cz-vel hallottam ilyen nevet.


"nem gondolnám, hogy a név meghatározná egy ember viselkedését"


Hát azért néha igen... Rövid gondolatmenet következik: Ha valakinek nagyon idióta nevet adtak, az sokat elárul a kedves szülők mentalitásáról. Egy gyermek pedig a szülei által megteremtett légkörben nő fel. Az alma pedig nem esik messze a fájától.


Gondolok ilyen Lakatos Hozéármándó meg Hiller Béla Adolf féle nevekre. Ezek azért fénykép nélkül is elmondanak ezt-azt az illető hátteréről.


34

2016. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem nagyon zavarna. Tudod, mikor a szülők a gyermek nevén tanakodnak, Isten tudat alatt súgja meg nekik a leendő gyerek nevét. Ezért a hasonló nevek azt jelentik, hogy a gyerek lelke romlott.

Ebben az esetben pedig 84-87% esely van arra, hogy pokolra jutsz (Brit tudósok által bizonyitott tény).

Ha bárki olyat ismersz, aki ezen a néven mutatkozott be, haladéktalanul invitáld meg egy máglyarakás irányába, majd földi maradványait szentelt vízzel hidratáld.

Remélem hasznos volt a válaszom.


666/nő

2016. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem zavarna mert sátánista vagyok
2016. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én vezetéknevem Hella, így még talán örülnék is neki ha ismernék egy hasonlóan furcsa nevűt :) (1 hónap múlva 16)
2017. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!