Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A másféléves németjuhász...

Tomika187 kérdése:

A másféléves németjuhász kutyám miért nem tud hízni?

Figyelt kérdés
Rengeteget megtud enni,jó az étvágya,nagyon sokat mozog, egész nap szaladgál, de sajnos már a bordája is kilátszik neki. Volt féregtelenítve is,semmi nem volt benne.Hallottan, hogy létezik szívféreg is:( Valaki tapasztalt már ilyet? Állatorvos lesz a következő.

2017. jan. 6. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen kaját kap és milyen rendszerességgel?


Az enyém is karcsú volt 1 éves kora körül, most meg már olyan, mint egy igás ló. :)

Hideg is van, sokat is mozog. Sok kalóriára van szüksége. Ilyenkor a napi kétszeri kaja, zsíros falatokkal nem árt neki.

A szívférgesség tudtommal nincs ilyen hatással. Az ugye nem az emésztő rendszert hülyíti meg.

2017. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Kutya konzervet szoktam neki adni+ itthoni maradék. Van hogy a konzervet keverem száraz kutyatáppal.

2017. jan. 6. 09:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 szor kap enni. Reggel, délután este.Nem kötöm időhöz.
2017. jan. 6. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is hasonló ellátmányon van. Bár én visszavettem napi egyre. Túl jó takarmány hasznosító. :)

Annyival még esetleg próbálkozhatsz, hogy a kutyás boltokban szokott lenni étrend kiegészítő. Vitaminok, ásványi anyagok. Nem egy drága dolog. Ilyen fiatal, "hiperaktív" kutyát esetleg érdemes lehet feljavítani vele egy kicsit. Most nőtte ki magát, ilyenkor még nem a gyarapodásra megy rá a szervezet.

És személyes tapasztalatom alapján meg kell állapítanom, hogy zerge b...ó hideg van kint! :D

2017. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megfogadom :)
2017. jan. 6. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
És miért humor kategória?
2017. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vártam már a kérdést! Telóról tettem fel a kérdést, nem láttam, hogy ebben a kategóriában van. Törölni is próbáltam,de sajnos nem tudtam csak a saját megjelenítendő képeim közül.
2017. jan. 6. 20:14
 8/8 A kérdező kommentje:
*kérdéseim közül.
2017. jan. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!