Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem írnak vicces kérdése...

Miért nem írnak vicces kérdéseket a humor kategóriába?

Figyelt kérdés
Roppant gyenge próbálkozások vannak. Ide csak 10 éven aluliak írnak?

2017. jan. 14. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer erre azt a választ kaptam, hogy tilos. Nem vicces kérdések és válaszok kellenek, hanem humorral kapcsolatos.

Egyébként egyetértek veled.

Nem maga vagyok az érdekes ebben, de pl. ha beírok valamit, amelyik egy vicclapban bevételt hozna, de a rossz helyesírásra épül, itt törlésre kerül, mert helyesírásilag kifogásolható. És nem uggye mien lyól irrok helesen? színtű dologról van szó!

2017. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te miert nem irsz ki vicces kerdeseket?
2017. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szexualitás kategóriát úgysem tudnák felülmúlni humorban.
2017. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert te sem írsz vicces kérdéseket ebben a kategóriában.

( Egyéb kérdések » Egyéb kérdések)

2017. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Mindenki ki van égve, annyira le vannak terhelve az emberek, lefárasztva mind fizikailag, mint mentálisan. Akinek meg pont lenne ideje írni, annak se lehet, hogy jönnek jó ötletei. Ezért ne hibáztasd mindazokat, akik próbálnak jóhumorú kérdést kiírni, de azokat se, akik csak próbálkoznak, hogy mosolyt csaljanak egymás arcára, azokat se, akik meg nem is próbálnak. Nem tudnak jobbat hirtelen. Amúgy lehet, hogy valamit kétszer írtam le, most nem olvasom vissza. Szóval mostanság nincsenek talán olyan jó ötletek olyan gyakran, mert mindenkit elnyomnak mindenféle problémákkal. Gyerekeknek iskola túlzott óraszámban, felnőtteknek megélhetés, munkahelyi körülmények, ha van nekik; gazdasági helyzet röviden. Mindenki vagy fáradt, vagy el van keseredve, vagy esetleg nincs pénze netre, vagy a wifreere nem tudja a jelszót. Le van mindenki terhelve, ilyen időkben nem tud szárnyalni a kreativitás. Idő sincsen kreatívkodni, meg ilyen agykapacitás is le van fárasztva tananyaggal, meg egyéb gondokkal. Pl hogy egészségügyi helyzet, meg 3-as metró felújítása, meg ilyenek is kellenének, de nem jó a helyzet.
2017. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A humor kategóriával az a baj, hogy manapság (mit manapság, jó ideje) a hülyéskedés/trollkodás melegágyának számít. Az elején azért vicces volt.
2023. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!