Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a helyzet, ha egy koliszobá...

Mi a helyzet, ha egy koliszobában maximum hangerőn bömbölnek Georg Friedrich Händel válogatott zenéi este?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, még azért vizsgaidőszak bejátszik.

2017. jan. 29. 22:16
1 2
 1/11 veterán vas ***** válasza:
100%

Semmi különös, mindössze annyi, hogy furcsa módon elkezdenek szaporodni körülötted a megmagyarázhatatlan jelenségek.............

-tönkremegy néhány személyes holmid,

-eltűnik pár fontos jegyzeted

-"valamire" fölébredsz legszebb álmodból

-..... ;)

2017. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1-es

frappáns válasz, bár kérdése alapján a kérdező szerintem a szenvedő alany lehet ebben a történetben, nem a bömböltető..


#kérdező

10 után csendháborításnak számít koliszobában is és egész biztosan tiltja a szabályzat..

elvileg ki tudod koliból tetetni az ilyen embert, bár előtte javaslom kopogj be, szólj neki h ez nem frankó, majd ha így sem javul, akkor szólj egy nevtanárnak

2017. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ELTE kolijaiban, vizsgaidőszakban 0/24 csendrendelet van. Felgyújtod az ajtajuk. Az hatásos.
2017. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Annyi segítséget adok, hogy nem én vagyok a szenvedő fél.

De csak tippelgessetek még, érdekel mindenki véleménye.

2017. jan. 30. 01:21
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 01:21


Véletlenül be lenne rúgva az ajtód, és minden cuccod szőrén szálán nyomtalanul eltűnik majd :-) Szerencsédre nem vagyok a szomszédod.

2017. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 10:49


Na, persze csak akkor ha te szenvedtetsz másokat :-D

2017. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Händel, nem Andreasz Rejsz?


Lehet kézi vezérlésről átkapcsoltak "botkormánykezelőire"...


Ha túl sok "szoprán" hallatszik, azért szólj nekik.

2017. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Attól függ. Ha hasonló tejfeles szájú hülyegyerekek mellett vagy mint amilyen te is vagy akkor semmi. Ha mellettem lévő szobában csinálnád ezt akkor átmennék, először szépen megkérnélek, hogy vedd halkabbra. Ha ez nem válna be, akkor újra átmennék, kapnál egy olyan nyakast, hogy összeesel. Garantálom, hogy nem bömbölnének többet maximum hangerőn Georg Friedrich Händel válogatott zenéi. Ha szobatársam lennél és úgy csinálnád ezt akkor meg kb. véged lenne. Nem csak orrbavernélek, hanem a csicskám is lennél mint a börtönben. Szépen megágyaznál nekem minden nap, kivinnéd a szemetet, az éjszaka közepén random időpontokban fel lennél ébresztve, adnál a kajádból, minden amit el tudsz képzelni. Sírva menekülnél. 2 hét után inkább kifizetnéd az albérletet, csak ne kelljen többet látnod. Totális terrorban lennél tartva egy ilyen húzás után. Nem a zene miatt, hanem azért, mert egy cseppet sem vagy tekintettel másokra akik esetleg pihennének, csak az a fontos, hogy Georg Friedrich Händel válogatott zenéi bömböljenek maximum hangerőn. Ez a baj. Ha szerencséd van akkor soha nem kerülsz be mellém koliba. Ott lenne vége a jó világnak.
2017. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És tudtátok, hogy Lackfi János szobatársa Hifi JACK volt?
2017. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát látom egyikőtök se barocker...
2017. ápr. 19. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!