Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megtennétek hogy írtok nekem...

Megtennétek hogy írtok nekem vicces illetve ciki történeteket sulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
aki ír megy a zöld kéz
2017. febr. 6. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elterjedt szokás volt nálunk, hogy nagyon hevesen rászóltunk arra, aki nem csukta be maga után az ajtót, legyen szó osztályterem, vagy öltözőről ajtóról.

Egyszer az egyik tanárom jött be, mert valami csekket adott át egy osztálytársamnak. Én persze nem láttam, mert háttal álltam és mobiloztam, de egy idő után feltűnt, hogy túl nagy zaj jön be kintről, tehát valaki megint nyitva hagyta az ajtót. Fordultam hátra, de akkor a tanár már kint volt, én meg azt hittem, hogy egy diák volt. Utána kiáltottam mérgesen (mert aznap már nem az volt az első eset), hogy "mi van, az ajtó neked luxus, b**meg?!" Mire a tanár visszafordult, a többit meg gondolom sejted.

2017. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az egyik osztálykiránduláson betörtek a csajok a fiú zuhanyzóba és fényképeztek.

"Sajnos" nem engem, csak egy srácot, a többieket békén hagyták... De az ő képeit kézről-kézre adták szünetben.


Így utólag viszonoznunk kellett volna. :-)

2017. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

#3:


LOL már, ez nálunk fordítva volt, mi rontottunk be a csajokhoz zuhanyzás közben, és ment a klikk-klikk. Aztán meg a suli folyosóján a FÁÁÁÁÁ-FÚÚÚÚÚ-JUPPÍÍÍÍÍ! xD

2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4.: Abból marha nagy botrány lett volna nálunk.

Ill. érdekes, ilyen még a legelvetemültebb fiúknak sem jutott eszébe.


Ill. nálunk úgy volt, hogy az elvtársak gyerekei bármit megtehettek, őket azért is csak kicsit cseszték le, de ha egy nem elvtárs gyerekről úgy vélték, hogy picit is hibázott, vagy szabálytalan volt, akkor ment az egész osztály előtti megszégyenítés.


Kint az életben is így megy. Csak akkor tudnám, mit szónokolt az Of. anno a nagybetűs életről nekünk?


ui.: Az "elvtársat" értsétek úgy, hogy mindez a 2000-es év környékén történt. Valójában ma is vannak jó "káder" családok és rosszak, politikai véleménytől függetlenül.

Remélem, megvan, mit jelentett a "jó káder".

2017. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ment mindenkinek a zöld kéz! jöhetnek még!!!
2017. febr. 7. 17:11
 7/9 A kérdező kommentje:

na én is leírok egyet!

egyszer még kb 3-4 éve volt egy csaj az osztályba akinek megjött. óra végén feláll és az egyik szemét hülye gyerek az osztályba elkiáltotta magát hogy nézzétek idemenstruált a székre. szegény csajnak úgy égett a feje.

2017. febr. 7. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Matekdoga közben nem bírtam visszatartani a szellentést. Írom a témazárót, elmélyülten gondolkodok, egyszer csak: brrrrrrpbrrrrrpbrrrrp egyenesen a fenekemből. Állati ciki volt. :D
2017. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Döglött békát tettek szegény irodalomtanárnő szivacsa mellé.

Máskor, meg beleejtették a WC-be véletlenül a szivacsot...


Jellemző, hogy a város egyik leg műveltebb asszonya volt a néni és még ezeket a szitukat is méltósággal és humorérzékkel kezelte.


Az is jellemző, hogy akik ezt tették, ma gazdag emberek (befolyásos szülők gyerekei), akik pedig tisztelték a tanárnőt, ők szenvednek.


Aztán az is jellemző, hogy ezután kapott az osztály egy olyan magyartanárt, akiről köztudott volt, hogy érettségin minden osztályt, aki nem az övé, meghúz.


Na, minket is meghúzott, szóval azoknak a liberális, mszp-s és fideszes szegedi bu$iknak köszönheti az egész osztály, hogy a tisztességes gyerekek is 1-2 jeggyel rosszabbat kaptak az érettségire!

2017. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!