Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért viszket a csakrám?

Miért viszket a csakrám?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete kezdődött, azzal hogy időnként nagyon erős viszketést éreztem a szolár plexuszban (a köldök csakra) azután néhány nappal már ritkábban jött elő az érzés, most pedig már csak nagyon ritkán érzem, és akkor sem erősen. Buddhista meditációkat végzek. Miért viszket a csakra néha? Ez mit jelent? Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 8. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Biztos korpás vagy gombás. Sokaknál van ez így. Naponta kell mosni hypos vízben.
2017. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha gombás lenne a köldököm akkor folyton viszketne. De ez nálam olyan hogy kb. egy évre elmúlt, utána meg visszatért megint.
2017. febr. 8. 10:12
 3/17 anonim válasza:
42%

Meditációban minden testi ingert erősebben fogsz érzékelni az ellazult alfa vagy még mélyebb théta állapotban.


Semmi köze a csakrához. Sőt csakrák sincsenek igazából, hanem különböző tudatszint beli minőségek! Csak régen így jegyezték őket le szimbolikusan.


Pl. a hasnál jelölt "csakra" a Te belső békéddel, belső szilárdságoddal, fizikális jóléteddel van összefüggésben - mint személy.


A szívnél jelölt "csakra" pedig a feltételek nélküli szeretet és elfogadás tudatszintje. Együttérezni, együtt dobbanni mindenkivel, a Világgal.


Ezek mind csak szimbólikus jelölések, tudatállapot aspektusokban gondolkodj.


Üdv. Laci

2017. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

A csakrád...

Más ember azt sem tudja, hogy van nekíjje, ezért rendszeresem mossa köldökét.

Vagy te is tedd azt, vagy néha vakard meg csakrádat.

2017. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Csak rám ne hozd az ideget, mert viszketni fogok, mondta a csakrám, és nézett csak rám a köldökömön át.
2017. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Belső szilárdság az nem sok van bennem. Félek az emberektől, kerülöm is őket, csak barátaimmal beszélek meg a családdal. Nagyon zárkózott vagyok, nem bírom a tömeget, és folyton kerülni próbálom a konfliktushelyzeteket az emberekkel amennyire csak tudom.
2017. febr. 8. 10:49
 7/17 A kérdező kommentje:
Kíméljetek az idióta válaszoktól légyszives. Rendszeresen mosom a köldökömet is minden zuhanyzásnál
2017. febr. 8. 10:56
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj! Szerintem akkor tényleg gombás csak egy évente visszajön neked. Mondom hypos vízben kell mosni naponta. De egyébként meg valószínűleg gyulladt is egy kicsit ezért kell kenőccsel kenegetni. Emlékszem, hogy ilyen csakra kenőcsöt a házipatikákban szoktak árulni. Nagyanyám is ilyet szokott használni csak neki másmilyen gombája van, de a tiédre is jó. Ez olyan univerzális kenőcs. Tudod te, hogy milyen egye-e? Biztos-e ismered-e.
2017. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként meg ne kapard, mert lejön a héja és utána amputálni kell. A bácsikámnak is volt, ő is folyton vakarta és eltört, mert lemállott a héja és utána gipszbe kellett rakni. Ez tudod olyan törékeny dolog, mint az antik.
2017. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%

Ez természetes mellékjelenség.


Segítek egy kicsit.

Csinálsz valamit ami nem anyagi természetű.

Történik valami ami nem anyagi természetű.

Van kapcsolat a kettő között?


igen.


Természetes?


igen


káros?


nem.


Ez egy visszahatás. Hangolódik, változik az energia rendszered, ennek vannak mellékhatásai.


Volt hogy effektíve másnaposra meditáltam magam véletlenül. Vagy egy erős tisztító meditáció után hánytam-fostam és órákon át könnyeztem. De ezek a visszajelzések a legjobbak, hogy tényleg történik valami bakker!

2017. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!