Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valakinek van egy dimenzio...

Valakinek van egy dimenzio kapu nyitó ami? Vett egy táviranyitót de eltünt

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] nétmeg a linket
2017. febr. 11. 20:00
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Ez Delator rávirányítója ,de elrontotta a' kísérletet .

Bizonyára az irányító is anti-hidrogénnel müködött és olyan cucchoz tervezték ami szintén azzal megy .

Bár ezt én feltételezem ,hogy anti-agyagos volt .

Delatort köll megkérdezni !

2017. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nullponti enrgiával müködik
2017. febr. 11. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Már megint ,nemtom miaz a' nullponti !
2017. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Ez az én távirányítóm volt az Euronics-ban vettem vagy hol. Dimenziós átjárókat tudott nyitni, én sajnos a macskám volt ennek az első áldozata, akit azóta sem találok. Ezalatt kutatásban kezdtem emberkísérletek időzítő meg ilyesmi, de teljes kudarc lett a vége. Nem találtam kísérleti alanyt ebből kifolyólag magam lettem az. Átléptem az átjárón és egy másik világban találtam magam, de inkább nem részletezném. Körülbelül egy két évig voltam távol, de addigra bizony megjavítottam a távirányítót és hazajöttem. Miután valahogy visszajöttem arra kellett ráébredjek, hogy csak 1 hétig voltam távol. Később jöttek még a rossz hírek. Egyrészt a közüzemi számlám az eget verdesi, másrészt a kutatásaim nagy része odalett. Emellett megtudtam, hogy az egész távirányítós ügy a jövőbeli énemnek köszönhető. A történetet még az is bonyolítja, hogy a jövőbeli énem sokkal fiatalabb nálam, és az egész távirányítós ügy az ő mocskos kis terve volt, hogy megszerezze a CSILLAGKAPU kutatásaimat. Most egy időgépet fogok építeni, hogy visszaszerezzem a kutatásaimat.
2017. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnálom milyen volt más villág?
2017. febr. 11. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
A másvilág ugyanilyen, mint ez csak kisebb változások voltak a történelemben. De szóra sem érdemes. Jelenleg úgy hiszem, hogy a világ nagy veszélyben van valószínűleg a jövőben egy invázió van készülőben. A jövőbeli énem ellopta a kutatásaimat és gyanítom, hogy el akarja adni azokat egy bizonyos földönkívüli fajnak. Mivel egy egész civilizációt áttelepíteni macerás lenne a csillagkapu-val akarnak idejönni. Meg építeném én azt a csillagkapu-t, de sajnos az emlékeim és én sem vagyok ám a régi. Vénségemre szenilis lettem és nyugdíjas, emiatt van szükség a kutatásaimra.
2017. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
A kezelési utasításban tutira szerepelt, hogy tükör felé ne használd. Örülj, hogy csak saját magát lőtte át a túloldalra és téged nem.
2017. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!