Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki tudtok találni olyan...

Ki tudtok találni olyan szavakat, kifejezéseket, amelyeket még soha nem írt le senki az interneten?

Figyelt kérdés

Mielőtt beírjátok, győződjetek meg róla guglival, hogy valóban nincs rá találat. Kezdem én:


Húgymirigy



2017. febr. 15. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikorinu fikeri? Akiremniaturik dobbi setu menger ideturei, tappok, alirok, sedok, undirene semeli. Nu.
2017. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bárányfőzelék
2017. febr. 15. 17:00
 3/23 anonim ***** válasza:

Ejnye kérdező! Szabálytalan vagy!


[link]

2017. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Póthalg☆cikészülék.
2017. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Katolikus pótlap

Vörösvérhas cukorka

2017. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nagyon jók, jöhetnek még.


A #3-asnak: [link]


A gugli önkényesen belejavított a szóba, a tiednél azt írja ki, hogy "Showing results for bárány főzelék". Azt viszont, hogy bárányfőzelék, én írtam le először a világon.

2017. febr. 15. 17:34
 7/23 A kérdező kommentje:

A guglival ellenőrzés során amúgy egészen meglepő dolgok is meg tudnak bukni. Például végbélhab. Soha nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen gyógyászati termék, hogy végbélhab. Megnéztem a betegtájékoztatót: egy spray-t kell feldugnia az embernek a fenekébe, és belefújni a habot, amelynek hatóanyaga kifejti jótékony hatását a végbélre.


Ki hitte volna, hogy ilyen is van.

2017. febr. 15. 17:48
 8/23 anonim ***** válasza:
2017. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 2*Sü ***** válasza:

Mondjuk nem igazán értem ez mire jó, vagy miért humoros.


Ha értelmes szavakból akarunk szóösszetételt, akkor fel lehet ütni egy szótárat két helyen és összeilleszteni a két szót. A legtöbb esetben az új összetett szónak nem sok értelme lesz. Vagy fogsz egy hírportált, és az első cikkből veszel egy főnevet, a második cikkből egy igét, és megint összeáll egy értelmetlen valami. Ehhez se ész, se tehetség, se kreativitást nem kell, és a viccfaktor is minimális.


Pl. index.hu: viszonykiszállás, origo.hu: kötélközvetítés


Ha nem csak értelmes szavakat lehet használni, akkor meg ott vannak a Lorem ipsum generátorok:

[link]

Vagy egy magyar változat:

[link]

2017. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
GyermekEvőSzolgálat
2017. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!