Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bmw-ből hogyan tudnám kiiktatn...

Bmw-ből hogyan tudnám kiiktatni a féklápát, hogy ne világítson fékezéskor?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy index kapcsolót tudom szabályozni amit szinte 5 év alatt sosem használtam.

2017. febr. 20. 22:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Általában BMW-sek nem használnak indexet előzéskor, se visszasoroláskor. Igaz, hogy a Bmwm nem 10 milliós, hanem 430 ezer ft-s. De én szeretnék a BMW_sek királya lenni.
2017. febr. 21. 12:06
 12/18 anonim válasza:
100%-ig gyetértek a #10 válaszolóval. Nekem is BMW-m van (fiatal SUV) de használom az indexet és müködnek a féklámpák is.
2017. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én csak rajságból nem akarom használni az indexet, mert bmw fanatik vagyok.
2017. febr. 21. 13:12
 14/18 anonim válasza:
Bmw rajongó vagyok én is de nem hülyegyerek
2017. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 veterán vas ***** válasza:

Szóval, a BMW iránti rajongásod abba nyilvánul meg, hogy felrúgod az előírásokat, és balesetveszélyes helyzeteket idézel elő?


Menj orvoshoz. (de ne autóval)

2017. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdezőt. Én meg VW-Audi rajongó vagyok, ez abban nyilvánul meg, mindig a belső sávban megyek, mint minden VW-s, és mindenki le akarok kényszeresen nyomni.

Csak az a baj, hogy néha aikor csak rutinból megyek és nem figyelek oda, ott is balra tartok ahogy az a szembejövő sáv, de ilyenkor az autóstársaim villogással visszazökkentenek.

2017. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
BMW = Belül Minden Wacak! :-)
2017. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A hülyék királya lehetsz, nem a BMWseké. Ja nem leszel. Mar az vagy.

Rajoskodni meg fogsz tudni a bomosoddel mert otthon minden tesvírednek ladája van ;)

2017. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!