Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Örültök, hogy visszatértem? :D

Örültök, hogy visszatértem? :D

Figyelt kérdés
Visszatérésem közben találkoztam a békési háborgóval aki nagyon boldog volt ezért örömébe megspékelt egy állapotos fadarabot.Szegény fadarab semmiről se tehet ezért megállapodtam vele,hogy megeheti az érmelléki kuglófember aki épp az udvaron ordító redvás nyüvel harcolt,úgy kellett leállítani hogy ne borítsák ki a kakaómat.A vége a történetnek az,hogy azt mondta az orvos hogy vegyem be a gyógyszerem és úgy tettem,de csak ő hiszi úgy,valójában a nyelvem alá rejtem és kiköpöm a wcbe.

#esőkabát #érmellék #mákosrákos #golyos valami #kálium-hidrát #ceroxin bitroxid
2017. febr. 25. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2017. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
100%

"mondta az orvos hogy vegyem be a gyógyszerem és úgy tettem,de csak ő hiszi úgy,valójában a nyelvem alá rejtem és kiköpöm a wcbe"

Legközelebb inkább nyeld le.

2017. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!