Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol tudok ellenőrzött helyről...

Hol tudok ellenőrzött helyről kis elefántot, kis zsiráfot, kis oroszlánt és kis tigrist venni/szerezni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta vágyom ezekre a vadon élő kisállatokra, de eddig csak illegális/nem megbízható eladókat találtam. Kérlek segítsetek!

2017. febr. 27. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Aludj szépen, Pistike.
2017. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Játékboltban.
2017. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Virág, te vagy az?? :D
2017. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezek az állatok nem tarthatóak legálisan magánszemélyként, ezért nem találsz ellenőrzött eladót. Már amennyiben komoly a kérdés, és nem szórakozol.
2017. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nyilván te is tudod, hogy hol lehet legálisan kis egyszarvút és pegazust venni. Azokban a boltokban az általad keresett állatokat is megveheted.
2017. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csecsemőt szeretnék venni.

Mostanában nagyon nagy divat, mindig látok nőket, ahogy ilyen babakocsival tologatják őket ide-oda.

Hol tudnék szerezni?

2017. febr. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó ötlet, megnézem abban a boltban. Oda úgyis van törzsvásárlói kártyám:)
2017. febr. 28. 07:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csecsemőt is lehet venni abban a bizony boltban...bár valószínűleg csak génkezeltet, de így legalább egyedi csecsemőd lenne.
2017. febr. 28. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:
3.Nekem is ez jutott eszembe :D
2017. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon ezek közül egyet se tarthatsz, az biztos. Még akkor se, ha kölykökről van szó. Tuti csak addig kellenének amíg nem nőnek fel. Egyébként a tigris és az oroszlán átugrik a kerítésen és meglép, az elefánt meg szétbarmolja a kerítést és a zsiráffal együtt kimegy a lerombolt kerítésen :D Bár ha alacsonyabb kerítésről van szó akkor át is tudják lépni.
2017. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!