Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Átruház az áruház, így nő az...

Átruház az áruház, így nő az entrópiája?

Figyelt kérdés

Ha éjfélkor a 0-24 nagytescoban leveszek egy nagy Kaliforniai paprikát a polcról, elviszem a műszaki részlegre, ott a kocsányát egy metszőollóval levágom, az ollót a kocsánnyal helyben eldobom, majd lemérem a paprikát a zöldségrészlegen, ami így is majd 500 Ft és mivel drágállom, lemérve zacskóban lematricázva visszateszem a többi közé, majd távozok, az örömteli?


Egy törölközőt, azért vettem két ilyen paprika árából.

Ja, az összes autós/repülős magazint is átolvastam és összetapiztam előtte.

Akartam ollót is venni, de egyik olló sem tettszett, mert nem élesek... Hogy lehet két tompa vaslemezzel vágni? Viszont 9980-ért találtam egy nagy vörös 1:14, RC műanyag izét, ami tettszett, de ennyim vörös izére nincs.


A farmereknek nem volt odaírva az ára, ezért gondolkodtam, hogy menet közben lerakom valahova, aztán rávettem magam és visszaakasztottam a helyére. Később véletlenül megleltem az árleolvasót, kb. 50 m-el arrébb egy sarokban.


Viszont a héten a kínai nagy ruházatit összedúrtam és semmit sem vettem. Minden vagy extra kicsi, vagy extra nagy, 8XL.


Engem most átruháznak ezért?



2017. márc. 2. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi vicceset nem találtam ebben a sztoriban, pedig megpróbáltam.
2017. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

"Engem most átruháznak ezért?"


Nem át, hanem meg.

Az sem lesz vicces.

:)

Max nekünk, mikor megosztják fészen.

2017. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.: Ezek után viszek be metszőollót és a felesleges kocsányokat levágom, még a mérleg előtt. :-)
2017. márc. 2. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bejött a vonalkód, eleinte még ragasztva voltak a matricák. Mi leszedtük, leraktuk a földre ragasztós felével fölfelé. Valaki rálépett, ráragadt a talpára, a csipog meg bejelzett. Ma már ezt sem tartom viccesnek...
2017. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.: Elvetemült kémikus ismerőseim ezüst-aziddal átitatott papírcsíkokat hagytak a koli lépcsőházában, az izzót, pedig kitekerték. Buli után jöttek fel az évfolyamtársaik részegen, a talpuk alatt, meg durrogott az ezüst-azidos papír... Totál becsináltak tőle.
2017. márc. 3. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól kész vagy ember.
2017. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.: Postára mentem volna, mert régen 22:00-ig nyitva volt a kinti nagy tescoban, de ma már 20:00-kor bezár ott is.

Ellenben a nagy áruház 0-24 lett, mert automata pénztárhelyeket tettek be. Na, azt ott ragadtam 2 órát, ha már annyit gyalogoltam.


Nagyon kellene már nekem egy nő, akivel élhetek. Vicces, mi?

2017. márc. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!