Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez a terv fellendítené a...

Ez a terv fellendítené a gazdaságunkat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy a nemzetünket a sport által lehetne újra felemelni és miért ne lehetne ez a sport az,amiben régen a világon mi voltunk a legjobb:

A futball!


Ezt egy nagyszabású stadion építési programmal lehetne megalapozni,hogy nemcsak minden városnak,hanem minden falunak legyen egy sajátja.

Én kötelezően bevezetném a futball oktatást,amivel teljesen kiiktathatnánk a testnevelést órát.

Úgy vélem ,hogy egy magyar gyerek nem kivánhat mást,csak ,hogy jó keresztény,hazafi futballista legyen.

Mit gondoltok?Ki tudtok állni egy ilyen nemzeti egység program mellett?



2017. márc. 4. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze,de ne álljunk meg itt,minden kertbe egy stadiont!!
2017. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én támogatom!

[link]

2017. márc. 4. 20:25
 3/14 anonim válasza:
Stadiont a kórházak helyére is!
2017. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Viktor! Menj, pihenj le, holnap nehéz napod lesz!
2017. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tartom jónak, hogy minden városnak legyen. Alanyi jogon minden állampolgárnak járjon már akkor. De akkor már kizárólag olyat tudnék elfogadni amit Mészáros Lőrinc épített. Mert azért valahol meg itt kezdődik a stadionok minősége.
2017. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt minden focistának örömlányokat,az adófizetők pénzén!
2017. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem is kellenek házak. Lakjunk mi is stadionokban !
2017. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 árokpart ***** válasza:
Miniszterelnök Úr! Ha már a faluban lévő sportot Tetszik említeni. Először azt kellene elérni, hogy a faluban élő átlagember is bejusson a falu sportcsarnokaiba ha sportolni akar ne mindig csak a diákok, versenyzők és egyéb a helyi "tűzhöz" közel állóak.
2017. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az iskolák, kórházak, egyetemek, mentőállomások, rendőrőrsök, laktanyák és tűzoltóságok helyére is stadiont. Sőt, mehet a pékség, a hentes, az újságos, a dohánybolt, a szupermarket, a fűszeres, a lottózó, az autókereskedések, a játékbolt és a gyógyszertár is.
2017. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kocsmát, templomot és temetőt ki is hagytam.
2017. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!