Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerelmes vagyok egy tbc...

Szerelmes vagyok egy tbc baktérijumba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhívlyam randizni? :P

2017. márc. 21. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az a helyzet, hogy szerintem sosem alkotnátok megfelelő párt. Én úgy érzem be vagy oltva ellene, de lehet hogy tévedek. Amúgy is csak egy élősködő, a te energiádból élne, és nagyon nehéz lesz őt elengedni ha kapcsolatba kerültök, habár nem biztos hogy egy baktériumból lesz komolyabb dolog. Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolatotok legelején titkolni fogja a létét. Összességében szerintem nem jó ötlet.
2017. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugye, nem abba vagy szerelmes, ameike én? :O :P
2017. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz ügy. Vedd fel a kapcsolatot a nemzetközi kutatócsoporttal és nyújts be kérelmet, hogy változtassanak téged tbc bacivá. Ha ez megvan, akkor már kicsit könnyebben közelebb tudsz a kiszemeltedhez férkőzni, de az is lehet, hogy ő már másba szerelmes.
2017. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A tbc megcsalt, epp bennem van
2017. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hívjad! ha nem megy el, legfeljebb nem szívod mellre...
2017. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!