Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy hogy nem süllyed el a...

Hogy hogy nem süllyed el a kacsa a vízen?

Figyelt kérdés
Mindig ott lebeg a víz felszínén és képtelenség az,hogy nem merül el...Egyszer voltam a mamáméknál,akiknek a kacsájuk mindig a hordóban fürdött és gondoltam lenyomom a víz alá,csakhogy megoldódjon ez a rejtély: vajon képes-e az a tollas g .ci elsüllyedni? E kérdés érdekében mindent beleadtam.Elkezdtem letuszkolni a víz alá,de képtelen volt a felszín alá süllyedni.Semmi nem történt,csak csapkodott a szárnyaival meg sipákolt.Folytattam volna tovább a kutatást,de a mamám megjelent,kivette a kezemből a kacsuszt és elfutott vele.Azóta se láttam egyikőjüket sem...Csak tanulmányozom és gondolkodom.Miért nem süllyed el? Talán ő Jézus?
2017. márc. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A kacsában antigravitációs generátor van, így bármin képes fent maradni, vizen, betonon, de még a levegőben is.
2017. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kegyetlen egy állat...De úgy is fent tud lebegni a levegőben,hogy még csak nem is repül?
2017. márc. 29. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszoló,de még hozzá írnám.

G*ci te hány éves vagy és hogy mered szegény állatot bántani?

Mi lenne,akkor ha vki nagyon kíváncsi arra,hogy túléled e a víz alatt és lenyom. Te se örülnél neki. Lehet,hogy a kacsa nem ment le,de azért próbáltad letuszkolni.

Ez neked rejtély? Kérdezd meg a biosz tanárodat azt kész a rejtély.

Hová süllyed még ez a világ? Szomorú...szegény hápi!!!

2017. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!