Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A sivatagi rókaképű sivatagi...

A sivatagi rókaképű sivatagi hollóról írok biosz fogalmazást, valaki segítene benne?

Figyelt kérdés
Megnéztem sok oldalt, de nem találtam róla érdemes információt, aki biológus, és ismeri az állatot, az segítsen nekem! Ha kép is van hozzá az is jöhet!

2017. ápr. 1. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Jellemezd magad 1 oldalon át, meg is van a fogalmazás..
2017. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dnumiru ***** válasza:

Sajnos nagyon ritka faj csak Bora Bora sivatagán található.

Többet sajnos nem tudok.


https:/photos/nvXiLfRG3SEqKNyZ9

2017. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dnumiru ***** válasza:
XD
2017. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dnumiru ***** válasza:

Rossz link az söröző.

Sivatagi roka kepu sivatagi hollo #ricardo #hollokutya #prometeuszfeju #radicspeti #mem

2017. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%

A sivatagi rókaképű sivatagi holló Délamerika északkeleti részén él a namib sivatagban, de leggyakrabban Ricardo szókincsében fedezhető fel. A sivatagi rókaképű sivatagi holló tud repülni, fekete és vörös színű, emelett arca tökéletesen visszaadja egy sivatag képét. Az ókori görög mitológiában és a facebookon is egy meghatározó állatfajnak számít.

Remélem tudtam segíteni!

2017. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Titok, de az oroszok mondták neki, hogy ő holló!
2017. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valójában róka, de még a legalaposabb verés sem helyettesíthet teljesen egy tökéletes arcplasztikai műtétet...
2017. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fuh köszönöm a segítséget, olyan fogalmazást írok róla, hogy biztos megkapom a csillagos 5-öst! :D
2017. ápr. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!