Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? 10 millió, vagy a...

Mit tegyek? 10 millió, vagy a becsületem?

Figyelt kérdés
egy kis kávézóban dolgozom pincérnőként. a múltkor bejött 3egy idősebb úr és egyből éreztem hogy sokkal többet bókol kedveskedik. beszélgettem egy régi ismerőssel és megkérdezte utána ez a pasas ki az a Géza akiről a beszélgetésben hallott? mikor mondtam hogy a férjem, nagyon meglepődött és csalódottnak is tűnt. meghallotta hogy masszírozásból szeretnék egy kis pénzt szerezni, és adott egy névjegykártyát hogyha úgy döntök komolyan szeretnék masszírozással pénzt keresni mindenképp hívjam föl. utána nagy borravalót hagyva távozott a pasi. otthon nagy nehezen rávettem a férjem hogy belevágjak ebbe az egészbe, és felhívtam azt a pasit. eljött, minden rendben lezajlott, viszont távozásnál nagyon durva dolgot mondott... jól gondoltam mit akar tőlem viszont egyáltalán nem úgy ahogy képzeltem... azt mondta ő vagyonos ember, és 10 milliót ajánlott egy éjszakáért. itt visszhangzik a fejemben: "nem kérek mást csak egyetlen éjszakát" és 10 millióval gazdagabb lennék..ez rengeteg pénz és..én nagyon szeretem a párom, de nem tudom hogy fogadjak egy ilyen ajánlatot
2010. máj. 12. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez ilyen 'Pénzért mindent'? :o

Szereted, akkor minek kell a pénz, ha így is boldogak vagytok? Maradj a párod mellett!

2010. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
nagyon nem vagy vicces... egyesek mennyire unatkozhatnak
2010. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
kamu vagy nem, én a 10milliót választanám simán.
2010. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Barátok Közt most megy:)
2010. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
xDDD Agyadra ment a barátokközt.
2010. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a férjed tudta nélkül simán a 10 milka menne:P de csak ha szép a pasas
2010. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

kinga!

én vagyok az, géza!

mostmár mindent megtudtam, elválok!

2010. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
neee!!!!! Géza ne!!!! :(( kérlek drágám ne haragudj!! nem vállaltam be és nem is fogom, téged szeretlek!! nem tudom honnan tudtad meg hogy én vagyok, nem írtam a nevem sehol ennyit az anonim oldalról :((
2010. máj. 12. 21:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is Géza vagyok! Most akkor mi a fene van????
2010. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez baratok kozt xD
2010. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!