Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben a viccben mi a vicc?

Ebben a viccben mi a vicc?

Figyelt kérdés

Kopogtat az SS a zsidó családnál, azok megkérdezik:

-Kik vagytok?

-Barátok!

-Hányan vagytok?

-Fünf!


2017. ápr. 15. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy az SS nem volt annyira zsidóbarát társulat. Meg a többi német katonát se azért hozták Mo-ra, hogy a zsidókkal barátkozzon.

És ha németül jött a válasz, akkor eleve nem sok jóra számíthattak a bent lévők.

(Ha tényleg zsidók lettek volna az érkezők, akkor azok azt mondták volna, hogy finf, azaz jiddisül válaszolnak, ha nem magyarul.)

2017. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a poén hogy németül válaszol, szerintem ez elég egyértelmű
2017. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értettem a viccet. De azért, mert nem derült ki elsőre, hogy ki mondja a fünf-t. Azt hittem a zsidó család az SS Hányan vagytok kérdésére. Pedig a zsidók kérdeztek és arra jött a fünf.
2017. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy a barátok vallásosak. Szerzetesek pedig soha nem járnak páratlanul, ezzel is csodálatukat fejezve ki Jézus előtt, aki ugyebár egyedül cselekedé cselekményeit vala...ami közvetlen bizonyíték arra, hogy ő tényleg páratlan volt - nem is értem, mit vitáznak ezen kétezer éve, amikor ilyen eccerű bizonyítani, de mindegy.


Naszóval, a zsidók vallásosak, és abban az időben sokat hallottak itt ott német szövegeket, így aztán a "fünf"-ből azonnal sejteni kellett volna, hogy nem lehetnek barátok, mert a zöt páratlan.

2017. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!