Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Üdv! Szerintetek érdemes...

Üdv! Szerintetek érdemes lenne lecserélnem az alábbi fájlt? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban(úgy nagyjából a születésem napján) találtam valahol a szoftveremben a tüdő.legzes és a bél.rendszer programok közelében, az emésztő rendszer nevű mappában egy has.bendő fájlt. Belül is van sok minden, de valami orvosi beavatkozás vagy röntgen nevű program kéne, hogy belenézhessek. A Szervezet operációs rendszer 64 bites, nEmVagy0k0rv03 frissítésben sajna csak fizetős megoldást találtam.

De nem is ez a lényeg. Ez a fájl, bár látok benne rációt, valami köze van a Szervezet egészséges működésében, mégis aggasztónak tartom, hogy mióta észrevettem, egyre nagyobb kiterjedésű lesz. Eleinte pár bites volt, mára már az 1 terrát is meghaladja. Elvileg bizonyos dolgok következtében, a felhasználók kb. 50%-nál, még egy BABA nevezetű vírus is megtelepedhet benne, ettől még ennél is nagyobbra nő. Bár az átlagnak a probléma 9 hónap alatt megszűnik... Én mégis aggódom kissé. Úgy tudom, az ÉLET nem fut a gépemen, ha letörlöm a has.bendő fájlt, ezért keresgéltem, hátha találok valamit, ami még csak gigában mérhető kiterjedéssel rendelkezik. Meg is találtam egy kalóz másol...khm, teljesen hivatalos, ingyenes verzióját a megfelelő fájlnak. Azonban nem tudom, érdemes lenne-e telepíteni vagy hogy mire van még szükségem hozzá.


2017. ápr. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Álmomban megevett egy óvodás.
2017. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bendő (rumen) a kérődzők (Ruminantia) és párnástalpúak (Tylopoda) összetett gyomrának első és legnagyobb részlete, első előgyomra (proventriculus) melybe a legeléskor csak felületesen megrágott táplálék alkotórészek jutnak.


Forrás: Wikipédia


Ha benned van a bendő, akkor egy digitális szarvasmarha vagy, a keresett tartalom pedig fű és széna, azaz csupa zöldség. Aki nem eszi, az beszéli.

1. Nem érdemes lecserélni, rendszerfájl.

2. Mivel nem, ezért a "hogyan" nem izgató hatású.

2017. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a file afrikai, vagy európai.
2017. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!