Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kérjek a Jin-től?

Mit kérjek a Jin-től?

Figyelt kérdés

Most találtam egy lámpást vagy az is lehet hogy házi pálinka volt na mindegy a lényeg hogy kijött belőlel Kére Tibie bácsi azt mondta "3 kérhetek" aztán mig én elgondolkodtam mi is legyen ő azt mondta közbe harmat nem vállal el egyik az hogy 1.Nem támaszt fel halotakat-pedig pont az lett volna az első hogy Nagypapit tamasza fel

2.Nem erheti el azt hogy valaki belem szeresen-Francokat pedig pont az lett volna az első hogy az exem 6.-jara is jön velem össze is halosan szeresen is 3. ami egyben a legfájóbb is az hogy képes azt mondani mivel piszkos melo nem öl meg embereket pedig pont az lett volna a 3. hogy annak a fiunak azt a kinai kineztű haverját nyirja ki... Ezzek lettek volna a kívánságaim de azt mondta ezzeket nem teljestheti most mihez kezdjek 😭😭😭😭😭😭 Ezt le is kopogom


2017. máj. 4. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A Jin-től? Tonic-ot.
2017. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!