Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez miez? Bosszú?

Ez miez? Bosszú?

Figyelt kérdés

Mostanában az a szokásom, hogy minden válaszolót lepontozok, csak úgy.

El sem olvasom mit írtak. Amúgy szerintem megérdemlik egyesek.

:D


2017. máj. 7. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, lepontozhatsz engem is. Akinek van esze, az ugyis tudja, hogy nem kamuzok es nem a %-omat nezi, valamint a szemet, vagy ironikus hozzaszolasaimmal is csak jot akarok. Akinek meg nincs, az eleve remenytelen eset, aki inkabb megsertodik, mintsem belassa, hogy o a hulye. :) Hajra, nyomhatod a dislike-ot.
2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Logika: honnan tudod hogy megérdemli ha nem olvasod el hogy mit írt? Ha egyesek megérdemlik miért pontozol le mindenkit? Az "egyesek" egy kivételezés, ami azt jelenti hogy nem érint mindenkit.


Tele vagy ellentmondással.

2017. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért, mert azt nagyon nem értem, ha van egy kérdés, és adsz rá egy őszinte választ segítségnyújtás képpen, sok bzi lepontoz, mert nem tetszik nekik a válaszod. Milyen hülyeség már ez! Szóval, csak akkor kapsz pozitív visszajelzést, ha olyat írsz, amit ezek a bzi olvasni szeretnének, nem akkor, ha egyébként tényleg hasznos a válaszod.

Ilyen egyszerű.

2017. máj. 7. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 ja igen.. nem érdekel, hogy meg-e érdemli vagy sem.

Ha sok ember ilyen kcsög, akkor én csak viszonzom:D

2017. máj. 7. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez nem bosszú, csak saját szavaiddal élve, beálltál a kcsögök sorába, sőt, rögtön a sor élére.
2017. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, az oldal úgy van megcsinálva hogy ha a többséggel ellentétesen értékelsz akkor te kapsz érte negatív pontot. Ez többek között azzal jár hogy automatikusan egyre kisebb értékre csökken a profilod értékelése, mert alacsony válaszadási hasznosság-százalékot fog jelezni a neved alatt.


És amikor nem szemétkedsz hanem tényleg segítenél valakinek akkor egy bizonyos százalék alatt már nem fogják hitelesnek találni a szavaidat. Így a bosszúból való lepontozással csak magad ellen dolgozol. Bizonyos szint alatt már nem jelentheted a többi választ, majd ha a te válaszaidat jelentik és ránéz a moderátor a profilodra ami alacsony százalékon áll, akkor nagyobb eséllyel tiltanak ki, hiszen nem vagy hasznos tagja az oldalnak.


Azt külön kiemelem hogy a válaszok értékelésébe beletartozik a saját hasznossági mutatód is. Ha a jó válaszokat bosszúból lepontozod és emiatt a saját értékelésedet is lehúzod, minden további igazságtalan lepontozás egyre kevésbé fogja lehúzni a válaszok értékelését. Például ha te negatív értékelsz egy választ és az beáll 78%-os hasznosságúra, akkor egy idő után egy teljesen ugyanilyen esetben (ha leesett az értékelési mutatód) akkor ugyanazt a válasz mondjuk már 80-85%-os hasznosságú lesz.

Azaz a saját kis gonoszkodásod és másoknak való ártani akarás pont visszafelé fog elsülni, mert az oldal nem veszi figyelembe akkor súllyal a direkt lepontozókat, így felesleges lesz amit csinálsz.

2017. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

Ő egyetértek engem is széttrollkodnak kedvencem az volt mikor vki egy drogszórót akart lebuktatni, ilyen válaszok voltak hogy úgysetudood én irtam 1 alternatívát és lehúzták a 12 éves gangsták, de az az igazság, hogy éppen ezért nincs jelentőetsége. Ne állj bosszüt senkit nem érdekel ez a nemmondommegmilyenamihátulpotyogatoaletbe

âtlag.

2017. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit leírtam azt komolyan gondoltam, kivéve ezt a "bosszú" dolgot.
2017. máj. 10. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!