Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Esős időben ti is a pocsolyáka...

Esős időben ti is a pocsolyákat szoktátok lesni a városban hogy miként lehet legjobban úgy belemenni hogy a legnagyobbat fröccsenjen?

Figyelt kérdés

Nekem egy terepjáróm van, jó vastag gumikkal.

Több ismerősömmel is beszéltem már erről ők is élvezik amikor eső után áll a pocsolya és a városban beletudnak hajtani és fröcsköl mindenfelé.

Persze ha emberek vannak a közelben mindig lassítok olyan 50-60 ra és így nem fröccsen akkorát.

Aki tud, majd arrébb áll, ha jól tudom a kressz nem tiltja, hogy pocsojába hajtsak.



2017. máj. 18. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez valami ritka gyenge troll/provokalo kerdesre sikeredett......

Ha meg komolyan gondoltad nem is minősíteném.....csak annyit kivánok hogy amikir te leszel gyalog egy 280-as csuklos ikarus menjen bele 80-al a tócsába melletted...

2017. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első rosszul látod.

Szeretek esőben vezetni, és szeretek pocsojába hajtani.

Direkt kiemeltem hogy lassítok ha embereket látok.

Több ismerősöm is van aki szintén szeret esőben vezetni.

Ezért kérdeztem, hogy az itt lévők közül ki hogy áll a témához.

2017. máj. 18. 16:38
 3/4 anonim válasza:
Ez menő volt akkor, amikor kb 5 éves voltam, és biciklivel belementünk a pocsolyákba (utána kaptunk otthon), de ezek szerint én 17 évesen érettebb vagyok mint te.
2017. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Direkt kiemeltem hogy lassítok ha embereket látok."


Hat hiaba....ilyen egy igazi gentleman!

2017. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!