Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A rakéta azért száll fel,...

A rakéta azért száll fel, mert nagyot púzik?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. A kulcs az, hogy a púzás nagyobb legyen, mit a Föld gravitációs ereje, azaz durván 30 000 km/h-val kell púzni.
2017. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És az a hatalmas füstfelhő amit akkor maga alatt hagy, az a púz?
2017. máj. 31. 08:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Kezd már nagyon unalmassá válni ez az állandó szarós-fingós kérdésözön, aminek csak az a poénja hogy a fingás szó benne van. Nem tudom miből gondolod hogy ez egyáltalán vicces. A nagy részét még törölni is szokták, kár hogy nem veszed észre magad hogy még a "Humor" kategóriában sem üti meg az amúgy is alacsony szintet.
2017. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Próbálj meg te is (f)elszállni.
2017. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3:


Pubikám, növessz magadnak humorérzéket, ha nem sikerül, fordulj pszichológushoz, vagy ha csak rossz napod van, ugorj bele egy jéghideg kád vízbe, mert ezzel csak magadat minősíted, és egy mogorva vénember lesz így belőled, aki mindenkit utálni fog, akinek 2 keze és 2 lába van. Na puszi! És szívesen. ;-]

2017. máj. 31. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem, csak arról van szó, hogy ő mást nevez humornak, ami érthető.
2017. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Pubikám, növessz magadnak humorérzéket"


Ez a kérdés alapján neked sem ártana. :-)

2017. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a púzás is az életünk egyik meghatározó része, úgyhogy igenis át kell beszélni!
2017. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Az oké, de mi köze a humorhoz?
2017. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, lehet, hogy csak a szellentéssel, mint témával nem kéne idekerülnie, de ez a rakétás cucc szerintem - ha gyerekes is, de - hozzáadott érték. Erő-ellenerő, felhő stb. Azért ez nem ugyanaz a kategória, mint a hehe, büdöset *ingtam, ügyes vagyok?.
2017. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!