Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ott hagyna a baratom? Bővebben...

Ott hagyna a baratom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem voltam hozzá teljesen őszinte és ezt ő is tudja. Nem mondtam el hogy elötte már volt dolgom 4 fiúval.. nem vagyok rá büszke de régebben naiv voltam és hülye. Szerintetek ha megtudná szakítana?

16/L



2017. jún. 8. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért a humor kategóriában van? Ha kamu akkor nem vicces, teljesen reális történet. :P

Ha komoly:

Nem hinném, hogy szakítana, biztos zavarná picit, de ne aggódj, mellette elmondod, hogy szereted és meg van oldva.

2017. jún. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Miért kell számot mondanod?

Ő szűz?

Ha igen, akkor bamba, ha nem, nincs mit számonkérnie!

2017. jún. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

A multhoz nem sok koze lehet, amennyiben o sem szuz. Vagy szeret es kellesz neki, vagy sem. Ne uralkodni akarjon, hogy ha harom fiuval voltal, akkor jo, de ha neggyel, akkor fujjjjjjj. A multhoz senkinek semmi koze, max feluletesen - vagy szerinte azt is el kell mondanod neki, hogy ketevesen a bolcsiben a Pistikevel megneztetek egymast pisiles kozben?

Ha pedig szuzekre vadaszik, akkor surgosen hagyd el, mert akkor szuzekre fog vadaszni husz ev mulva is.

2017. jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira humoros, hogy halálra kacagom magam...vagy, izé, lehet, hogy eltévesztetted a kategóriát?
2017. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). És amúgy igen véletlen írtam ebbe a kategóriába:D
2017. jún. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!