Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igazi Babi nénik! Titeket nem...

Igazi Babi nénik! Titeket nem zavar ez a babinénizgetős hülyeség ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Én eddig ezt láttam MSN-en:

Babi néni cshőőőőőő!!

Csak tudnám ebbe mi olyan vicces...?

Még nem zavar am. :)

16/L.

2010. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%

Hallod,nézd meg és meglátod:D Szerintem marhajó!!:)


http://www.youtube.com/watch?v=RXg-2Us3NRY


Bár azért ez a sok értelmetlen Babinénizés engem is néha zavar ezen az oldalon...De maga az alapsztory király!:D

2010. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De.
2010. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Fiacskám mi a bajod velem? Szemembe is bele mered mondani? Elnáspángollak a botommal!!! Vagy főzök neked bauxit főzeléket és majd jól meg kínállak vele kérlek alássan!
2010. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
-mondtaja Babi néni.
2010. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem tartom ennyire viccesnek azt a videót, hogy még fel is emlegessem. Vagy ennyire rossz az ittlévők humorérzéke vagy feltételezem hogy velem van baj.
2010. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem az alapsztorival van baj, csak ha valakit tényleg Babinak hívnak, annak lehet idegesítő, nem? :)
2010. máj. 19. 07:44
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Na persze majd a 80 éves Babinénik erre az oldalra járnak...

- mondtaja macska.

2010. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
01:49-esnek: szerintem nincs velünk se,de veled se probléma.Más a humorérzékünk.Ennyi:DNem muszáj azt szeretni,amit más szeret.Nincs itt gond:D
2010. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányas vagyok, az akivel a baj van. :D


Engem az zavar, hogy ilyen abszolút nem vicces ellenben szánalmas dolgokból mekkora sztori lesz. Mint a kutyámajom, meg a nefürgyéle...


A Babi néni meg ráadásul még nem is eredeti, mert a neheze, a videó már megvolt. Ilyen vagy hasonló értékű "szinkront" meg már-már bárki össze tud tákolni.


Uff, én szóltam. :)

2010. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!