Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a feleségetek megcsalt, de úgy, hogy még a gyereketeknek se ő az anyja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 19:52
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim válasza:
Te (a kérdező) csak trollkodsz, igazam van?
2017. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
itt tényleg nem szokás megnézni a kategóriát?
2017. júl. 2. 14:41
 33/55 anonim ***** válasza:

hát ez mester kérdés :)))))))))

minden elismerésem, kérdező ;)

2017. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

HUMOR KATEGÓRIA!!!!4444NÉGYFORVIER

EGYÍBKÍNT VALLAKI NEM TUGGYA, HODJ KEL KÍKAPCCSOLNI A KEPSZ LÓKOT? KÉREM SEGICCSENEK, MER A KEPSZ LÓK ÁTVESZI AZ IRÁNNYITTÁST AZ AGYJAM FELET ÉS KITÖRLI A MEMÓRIJÁMAT

2017. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

AMUDJ MÍNDEN ELIZSMERÉSEM ÉS GRATÚLÁLÓK A PÍCÍHEZ

A TROLKODO VALASZADOKNAK PEDIG ŰZÉNÉM HODJ TAKAROGGYANAK A POST ALOL!!!!4444

AGYRÁK AMI IT MEDGYJ A VALASZADOK TŐBSEGGE MEG HEJEZSEN SEMH TUDD IRNÍ DE MEG AZ ERTO ÓLVÁSÁS SEMH MEDJGY NÉKÍK


NA VALLAKI TÉLEG SEGICCSEN KÍKAPCSÓLNI A KEPSZ LÓKÓT ESZT NEMH BIRÓM TOVÁB ÉPP ÉSZEL LÉCHI VALLAKI SEGICCSEN ELVESZITTEM A MEMMORIJÁMAT

2017. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
nézd meg hogy nem a tököd van e véletlenül beszorulva a caps lock alá. nekem ez szokott lenni
2017. júl. 2. 17:52
 37/55 anonim ***** válasza:
NINCS TÖKÖM AKOR MIH VAN
2017. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
túl erősen nyomtad meg a caps lockot. ezért nincs
2017. júl. 2. 19:01
 39/55 anonim válasza:
Kiírnék egy ilyen kérdést a GYIK-re, hogy a sok rendkívüli élettapasztalattal rendelkező és logikával bővelkedő egyén jól megválaszolja nekem és kioktasson arról is mennyire buta és nyomorult tizenkét éves ficsúr vagyok, és hogy képzelem, hogy ilyen kérdést irkálok ki,miért nincs jobb dolgom...pedig nem én böngészgettem itt a kérdéseket és mondtam meg jól a tutkót magamnak arról micsoda idöpazarlo tevékenységet folytatok mikor tologathatnám a talicskát is odakünn a réten... Ejj ejj. Azért ne csüggedj,kaptál az elején komoly,értékelhető választ is arról,mit kellene tegyél! Legalább egy okos ember is írt,ő komolyan vett!
2017. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Mellbimbók capslock aláfeszülésének felfeszítését ingyen vállalom. Bankszámlaszámomra, kettőspont. Az esetekből a válaszolók hozzájárulása esetén színes fekete-fehér áldokentumfilmet is szívesen forgatok.
2017. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!