Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mé van az hogy mé meee? Mee...

Mé van az hogy mé meee? Mee kamasznak is ostoba vagyok?

Figyelt kérdés

Annyira tele vagyok értelemmel, hogy unatkozom, mert kamasznak is ostoba vagyok!


Nem akarok segíteni annak, akinek tudok, hanem mé izéjják meg az méé meg izééé? Ami nem fontos?


Meg moss ha nekem az jó, de neki nem jó, az neki méé

nem jó, meee nekem ez mééé fontos, heh?


Ö.... izé, hű de ééétemmess vagyok, a!


Ezernyi színvonalas dologgal foglalkozhatnék, elmélkedhetnék, vagy értelmes filmet nézhetnék, vagy akármi, de nekem, ostoba kamasznak ostobaságokon kell itt lovagolnom a gyékán, és fárasztani a népet! Miért? Mert ostoba kamasz vagyok, azért???


Jaj nekem! Nézzétek meg a terhesség szekciót, meg a zene szekciót, ha ki akartok rohanni a világból!


Az embernek még a segítségnyújtástól is eeeeemÖgy a kÖDDDve, komo'an!


Höh! én vagyok a buta aaaarc!


Ha egy hozzám hasonlóan buta kamasz olvassa e sorokat, nagyon kérem, könyörgöm, öntsön okosságot a buta fejéből az én, buta kamasz agyamba! Köszi, ecsém!


Tényleg mindjárt lehidalok...

Hova lett az értelmes emberiség az utóbbi századokban??


(Nah, magamhoz tértem kissé, megyek segíteni értelmesebb kérdésekhez.)



#buta #mégbutább!
2017. júl. 3. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lel
2017. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végigolvastam páratlan eszmefuttatásodat. Kérdésedre a válasz: 15, illetve extrém esetben, lehet akár 17 is.
2017. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jujj.
2017. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!