Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek haragszik rám?...

Szerintetek haragszik rám? Most akkor többet nem fogunk együtt táplálkozni?

Figyelt kérdés
Na szóval hát az történt hogy én egy örvös lemming vagyok,és hát megtetszett egy örvös lemming srác.Udvarolt nekem meg minden,de akkor nyerte el igazán a szívemet,amikor megosztotta velem a férgét!Hát nem édes!A lényeg az,hogy amikor egyszer eszegettünk(mert vele a legjobb enni)hát megkérdeztem hogy evés közben nem-e akar szaporodni,és azt mondta hogy megőrültem,mert hogy akkor egy féreg gyerekeink fognak születni(mert hát ugye megint férgeket eszegettünk)vajon a kaki gyerekeimre gondolt,vagy az igaziakra?Na most ezt nem tudom,de akkor most szerintetek nem fogunk többet együtt táplálkozni?
2010. máj. 21. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
-egy
2010. máj. 21. 15:10
 2/6 anonim válasza:
ÖÖÖ te hülye vagy! Vagy csak nagyon unatkoztál... pszichiáter
2010. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Epic pwnage
2010. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez történt kajak frankón velem is... :(

Mondjuk mi még csak nasiztunk, de nem tudta, hogy én már voltam (most már nem vok), és amikor elmondta mindenkinek, először teljesen kiakadtam, és azóta is mindig, pedig fölvettem, de letörölte a profilját, és szemből meg nem az igazi, szóval azóta se semmit... :(

2010. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

dehogynem!

vigyél neki férgeket és mondd meg neki, hogy majd evés után is jó lesz b@szni

2010. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szűűz úristen ti tényleg meghibbantatok... Jobbulást és jó pszichiátert kívánok, További kellemes féregevást idióták!:)
2010. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!