Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek vicces ez az...

Szerintetek vicces ez az idézet? (Szavazzatok! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket kérném egy kérdés eldöntésében.

Van egy írás, ami szerintem és párom szerint baromi vicces. Mi betegre röhögtük magunkat ezeken a poénokon. De van olyan is, akinek ez nem tetszik. Arra lennék kíváncsi, hogy hány embernek jön le azonnal a poén és hánynak nem?

Tehát a magyarok humorát szeretném teszteli ezzel a kérdéssel, mert ez egy humor fajta ugyanis. Én szeretem, de nem tudom, hogy más hogy van ezzel. Tehát nem az a kérdés, hogy nekem van-e humorom, mert tudom, hogy van és azt is tudom, hogy nekem bejön ez a fajta humor.

A kérdés az, hogy hány embernek tetszik ugyanez a humor fajta és hánynak nem?

Kérek mindenkit, hogy akkor is ha tetszik, akkor is, ha nem, indokolja is meg, hogy miért! Előre is nagyon köszönöm.


A szóban forgó írás egy úgynevezett "állat lexikon paródia". Tudjátok vannak olyan lexikonok, amikben fajokról írnak. Mindenféle különleges állatok vannak benne. Oda van írva a nevük és alá, hogy milyen jó és rossz tulajdonságai vannak.

Na ez az írás egy ilyen lexikon paródiája!

Kitalált állatfajok vannak benne és ezeknek magyarázatai.

Tehát szándékosan nem valódi állatokat említenek benne, de mindegyiket nagyon komolyan megmagyarázzák, hogy milyen és "mire képes".

Ez csak két példa a lexikonban található kitalált állatok közül.

Szerintetek is vicces, vagy nem?


-------------------------------

Első faj:


"Az, aki marad"

A Vérnya. Ez a neve neki. Ő mindig marad, ezért kiszámítható szerencsére. Még akkor is, amikor lesből támad a másodperc törtrésze alatt! Akkor is marad. Tehát nem támad végül. Vagy akár! Vegyük azt a példát, amikor ül! Ez is rendkívül ijesztő tud lenni!… mégis ott marad végül, tehát legalább megbízható, még akkor is ha rémisztő. Mi abban az ijesztő, ha egyszer a végén mindig ott marad és meg sem mozdul? Egy vicc az egész! Szerencsére tehát egyáltalán nem ijesztő és nem is veszélyes! Már megnyugodhatunk! Mekkora megkönnyebbülés! Egyébként vért zabál, és valójában egy négyezer tonnás, agyarakkal rendelkező, anyahajó méretű macska-démon! Szemei kőből vannak és egyenként egymillió tonnát nyomnak, melyekkel maradva is képes pusztítani egy ültő helyében! Mindenkit képes tehát összezúzni szemeivel is akár, azzal, ha csak „rájuk néz”! Még a tömör acélt is elporlasztja, ha „odanéz” egyszer! De ez egyáltalán nem lényeges... Hiszen nem veszélyes... A lényeg, hogy szeressük,… mert azt szereti. Ha szeretjük, akkor sokáig nem néz majd oda, mert, ha mégis...!


második faj:

"Attila"

Ez a faj nem állat, hanem egy konkrét emberi példány. Jogdíjas és licenc okokból nem lehet írni róla. Még ennyit sem kellett volna, mint amennyi eddig le lett írva. És az előző mondatot sem kellett volna. Ezt pedig már veszélyes most ideírni. Tehát ez a faj sem kerül bele ebbe a lexikonba, ugyanis veszélyes írni róla. Nem is tesszük meg. Felesleges lenne. Vagy mégsem? Írjunk hát róla pár mondatot! De mégsem!


harmadik faj: ...



2017. júl. 17. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
HAHAHAHAHAHA.
2017. júl. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hihi! :)

Én imádom az ilyet! Azért mert értelmes humor!

2017. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jah! nekem is bejon!
2017. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Funny! :'))

Ki írta? :O)

2017. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hááhááá! Like!
2017. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
szerintm is jo!! ijen a magyar humor! ;-)
2017. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek a pártatlan, kedves és őszinte reakciókat!

Valaki azt kérdezte: ki írta?

A válasz: én.

Író vagyok és ez a művem jelenleg kiadási elbírás alatt van. Szerintem is nagyon jó lett (örömmel látom, hogy akkor nektek is tetszett), ennek ellenére a kiadónak annyira nem tetszett, hogy még a humor szót is idézőjelbe tette, mert szerinte annyira nem vicces.

Tehát ő nem fogadja el ezt a műfajt humornak.


Köszönöm szépen, hogy objektíven és elfogulatlanul bebizonyítottátok nekem (ezáltal neki is), hogy van humorom, neki viszont sajnos (ilyen fajta humora) nincs!


Hálás vagyok minden válaszotokért és, hogy időt szántatok ennek a dilemmámnak eldöntésére. Miszerint azért mert egy kiadónak nincs ilyen humorra, 6 másik embernek viszont van, ebből kiindulva ezek szerint nekem is, mivel én nevettettelek meg Benneteket!

2017. júl. 19. 08:24
 8/18 anonim ***** válasza:

cimbora! Ne hallgass az ilyen humortalan barmokra!

Csak azért mert neki nincs humora és baromira irigykedik rád még nem jelenti, hogy neked ne lenne olyan fergeteges humorod mint akár Lár Andrásnak vagy a Monty Pítonnak!

Az ilyen humortalan embereket le kell tojni magasrol! Nem csak irigyek de leszójják azt is jobb náluk!

Keress egy olyan kiadók akinek van humora. Biztos van valahol egy másik is nem?

Az valószínleg padlot fog fogni tőlle, mert én is majd berosáltam tőle (fiaim is besírtak tőlle esküszöm)

Sok sikert neked és ne hadd hogy sárba tiporjon egy irigy, tehetségtelen senki, mint az az alak!

2017. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as számú válaszolónak:!


Kérlek ne mondj ilyeneket a kiadóra.

Én mentoromként valamilyen szempontból pedig apámként tisztelem és szeretem Őt! Nagyszerű ember! És nem rossz ember egyáltalán, SŐT!

Ettől függetlenül értem és köszönöm kedvességedet azzal kapcsolatban, hogy velem értesz egyet és ezáltal dicséred, értékesnek tartod a munkámat. Ez nagyon jól esik.

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha valakinek nem tetszik ez a humor (ezért is írtam ki ide ezt a kérdést, hogy kiderüljön hányan értik és hányan nem), akkor valóban keresek írásomnak egy olyan kiadót, ahol a döntés hozó érteni fogja ezt a humort is.


Mindenesetre köszönöm Neked, hogy nyíltan leírtad őszinte válaszod! :-) Még ha nyers is volt, de néha az ember bizony ebből tanul!

Tanultam most ebből én is, és fontolóra veszem véleményed.


köszönettel - "az író" :-)

2017. júl. 19. 08:45
 10/18 anonim ***** válasza:

én is egyetetertek nyolcas szamu baratunkal!

Ecsém/hugom te Karinty szinten lokod e szofordulatokak...(még a suliba olvastuk az igy irtok tit. onan tudom!)

radasul Galla es Laar Andras szinten tolod haver, keverve Bodocs Tiborral és Kohalmi Zoltannal a soder klubbol!

Ha valaki szerint ezt a humort idezojelbe kell tenni az egy szanalmas alak. irigy rad ecsem-hugom! Nyiljon ki a szemed.

Job nalad osztan annyi! en nem vagyok ilyen muvelt meg ilyes... (meg tanulok!) de még en is latom h mit csinal veled a csavo! kuld el a busba!

2017. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!