Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit jelent a What does it mean?

Mit jelent a What does it mean?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent?
2017. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt jelenti, hogy valaki nagyon viccesnek hiszi magát, de téved.
2017. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3-as Miért kell ilyen negatívnak lenni? Csak kiírtam egy idióta poént, nem kell megsértődni! Légy pozitív tesa!
2017. júl. 29. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, miért kell ilyen negatívnak lenni? Csak megírtam egy választ, nem kell megsértődni! Légy pozitív tesa!
2017. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ÁMEN!
2017. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Aranyos, bár bugyuta kérdés, humor meg hangyafaxnyi van benne.
2017. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az angol "csinálja" a szavak jelentését. Régen magyarul is mondták hogy "mit tesz az hogy ....? Egyébként külföldieknek legalább ilyen vicces, hogy a szavaknak "jelentése" van. Nekik a jelentés = report.(Érdeklődő úrnak jelentem, hogy az alma az egy olyan gyümölcs ami németül Apfel :-)
2017. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Lehet hogy hülyének néztek de engem valóban érdekel. Valaki leírná a szó szerinti jelentését, hülyéskedés és humor mentesen. Én ugyanis tényleg nem tudok angolul viszont ez valami szállóigének vagy szlengnek tűnik.
2017. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Annta válasza:
Kedves utolsó! Az első azt írta le.
2017. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szilárd47 ***** válasza:

kedves kérdező. Nem bántani akarlak, de tényleg szeretném megkérdezni, hogy hova jártál iskolában. Ma már az általános iskola alsó tagozatában is megtanítják a gyerekeket erre.


Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, a létező legvékonyabb, legalapfokúbb angol nyelvkönyvbe kukkants bele. Szerintem ez már az élet szükséges része.


Bocs, jóindulattal írtam, nem akartalak bántani.

2017. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!