Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S 2 napja kiszedtem a...

S. O. S 2 napja kiszedtem a szemöldököm de nagyon vékony lett! Mivel tudnám hamarabb kinöveszteni?

Figyelt kérdés
Kb mennyi idő , hogy visszanőjőn ? Olvastptam olyanokat , hogy talán soha , viszon én ez az akciom elött is kiszedtem de csak az orr felett ( egy picit , hogy legyen nagyobb távolság köztük ) és ez eléggé viszanött . Reménykedhetek abban , higy a szemöldököm vége fele is ugyanigy visszanő ?
2017. aug. 3. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Minden nap 1-szer kend be a szemöldököd eritreai puncicsótány ürülékkel.Szerezz be egy szibériai ananászt,feküdj le,tedd az ananászt a homlokodra,a kenőcsöt a szemöldöködön ne piszkáld!Maradj úgy 1 óráig,addigra beszárad az ürülék,le lehet akkor törölni,mert a szemöldököd beszivta a fontos tápanyagot,amitől nőni fog,az ananász meg arra volt jó,hogy lehűtse az orrüregedet,mert amit a szemöldököd besziv,az büdös lehet,és az orrlyukadon ki bir jönni,ami elég kellemetlen érzés,olyan mintha finganál az orrodon keresztül.

Sok szerencsét! :D

2017. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
1-es, egyáltalán nem volt vicces. Kb. a 12 évesek vannak ilyen szinten.
2017. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Kettes, mit vársz a humor kategóriától?
2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Megint sok a gyökér :/
2017. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk valami humorosat... de ez az első... katasztrófa :D Tényleg mintha egy 10-12 éves gyerek írta volna.
2017. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ültess szőrhagymákat. Előtte jól meg kell kapálni a fejedet, főleg a szem környékén, aztán jöhet a műtrágya pakolás. Ajánlom a Black & Decker rotációs fejbekapát. Ültetés után két hétig napi háromszor öntözni kell, hüvös időszakokban mobilüvegházat is húzhatsz a fejedre. Ha esetleg megjelennek a tetvek, akkor jöhet a Pirimor 50 WG permet.
2017. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!