Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Éhes vagyok mit csináljak?

Éhes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon éhes vagyok, és tele van a hűtő kajával. De félek a hűtőktől, olyan félelmetesek. Mivan ha ramborul??

Szerintetek mi legyen?



2017. aug. 13. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Rág le a körmödet.

Vagy kérd meg a mócsádat, hogy hozzon neked, lepkeszárnyat.

2017. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám,épp pörköltet eszek!Már ki van véve a hűtőből!
2017. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél fel védőfelszerelést, vegyél magadhoz valamilyen fegyvert (ha esetleg neked rontana) és kezdd meg az akciót!

De mindenekelőtt képezd ki magad, hogy ha kell, el tudj menekülni, vagy rejtőzni előle!

Várj, ez tegnapi kérdés...azóta ha ettél, akkor fölöslegesen válaszolok rá. :c

De mindegy is, akkor fogadd meg ezeket, ha netán legközelebb ilyen történne.

2017. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Poszttraumas Hűtőfrekrusszindróma? Nekem is ez van. Hidd el tudom hogy szpas. Mar vagy 4 eve nem ettem hideg etelt😭
2017. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hűtő.
2017. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van spájz.
2017. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a hűtőtől, könnyen idomítható állat az
2017. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatástalanisd!Kapcsold le az áramot és megszünik funkcionálni,majd a házi állatodat kergesd a közeléba,ha nincs házi állatod akkor vegyél a kiskereskedésbe vagy az éjjel nappaliba,és ha nem dől rá akkor van esélyed.A legfontosabb,álcázd magad hűtőszekrénynek,ezáltal becsapod,bnecézgesd mintha udvarolnál neki,az áramköreire tegyél leginkább tetszés nyílvánítást,símogasd és közben rabold ki belőle a kaját.Ovatos legyél mert ha rájőn a turpisságra akkor megdobál jégkockával.Szóval,csak hídegvér.
2017. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!