Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Internyúvt adtam a tévének...

Internyúvt adtam a tévének még nagyon régen, oszt azóta se lettem híres, mitűl van ez?

Figyelt kérdés

Pedig internyúv után bisztos vótam benne, hogy ezután az utcán két lépést nem tudok majd tenni, mert lefognak az ótógramm vadászok. Már annyi tervem vót a jövőre nézve, lukszusvilla a tengerpart közeliben, testőrök a bejáratnál, szobalány meg inas a házban, kertészem a kertben és irigy szomszédom. Na meg jóképű csávóm berobog a sportótójával és kiszállva belőle megvirítja a fehér fogait, asztán elvisz sópíngólni. Este meg a kandallónál elővesz egy szép gyémántos nyakláncot, aztán felköti a nyakamba, majd ad egy cuppanóst a ruhából kilógott vállaimra. Én meg belépiruló arccal megpusszantom.

De oszt ezekből nem lett semmi. Szerintetek mérges legyek vagy ne?



2017. aug. 18. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne! Tudom. hogy nagy volt a hőség, megártott?
2017. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Való színűleg megártott a hőség az embereknek, mert mindenki olyanért rajong, akik a nyomomba sem léphetnek. Ott van például a zoxigénes csávó, aki kiakarja vonni a vízbűl, vagy az árpi a tizennegyedik apostol. Az is olyan nagy varázs ló, hogy még a nevét sem meri használni.

Na mindegy, csalódtam hogy a rajongók más útra tévelyedtek. Bisztos a kocsmában ülnek ebbe a melegbe

2017. aug. 18. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Jót érzel?
2017. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meleget érzek, meg két oldalt a nyakamnál valami zsibogó, csikis érzést. Nem tudom mitűl van ilyenem, de nagyon jó
2017. aug. 18. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Napszúrásod van és az iskola is hiányzik. Ne búsulj, már csak 11 nap!
2017. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kis témazáró, és jobban is fogod érezni magad!
2017. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11 nap? Tényleg? Hűha. Most hogy nem lettem híres, mibűl fogom megvenni a tanszereket :( péndzem az nincsen mostan. Elkőtöttem a bótba. Ilyen extra erős lubbalmot vettem magamnak. Csak úgy szórakozásbúl, hogy a hűvös szobába legyen mit dobigáljak a levegőbe
2017. aug. 18. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez van, még "cölöb"- nek se vagy jó, hiába az "internyúv". Szar ügy.
2017. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el, múltkó megállított egy ember, én meg azt hittem, hogy ótógrammot akar kérni. Kérdeztem is tőle, hogy egyedül van itt? Ő meg nem tutta miért kérdem. Gondoltam zavarba esett egy ilyen híresség láttán. Kérdem hova kéri?

Ő meg visszakérdezte, hogy mit? Na ezen osztán jól összekaptunk. Aztán volt minden, káromkodás... Aztán mondtam neki, hogy vigyázzon, mert sztárügyvédet fogadok és kiperelem a vagyonábúl. Errefel azt mondta álmaimba... Most nem értem mi baja volt igazábúl. De végülis a sztárok élete nehéz néha, úgy mint az enyim.

Lényeg, hogy még mindig megvan az extraerős lubbalmom... Stresszódásra jó

2018. jún. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!