Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Eladó. Licit indul! Kinek kell?

Eladó. Licit indul! Kinek kell?

Figyelt kérdés
Kicsit hibás agykapacitással rendelkező, ámde, kívülről jó állapotban lévő, hanglemez beakadós főnököm eladó. Bartel is érdekel! Bármilyen megoldás, csak vigye valaki pls. :D
2010. máj. 25. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Előbb meg kéne javítani. Ha itt is hibásan működik???

Garanciát vállalsz rá valamennyit?

2010. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát, annyi, ha nem múkodik, visszadom a te fönököd, viszont, te ha jól hazudgálsz eladhatod valaki másnak az enyémet. Igy ok? :P

Én nem akarok kamuzni, nehogy még a végén rajtam maradjon :D

2010. máj. 25. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:

az enyémnek(egyiknek) -mert én nagyon jól állok ám főnököket illetően - is a vannak rejtett, meg nem annyira rejtett hibái.

De most valakit átvágni, aki gyanútlanul elfogadja őket..hajaj.

Bár a tiéd külsőre legalább jó állapotban van, ugye?

Az enyémnek a feje is torzul olykor..:D

2010. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaja, az enyém egész pofás, némi turbó, és már van akinek felsőkategóriás is.

Kapsz hozzá még 2 füldugót, és komplett szolgáltatáshoz is jutottál.

Ha többet fizetsz érte, még némi ajándék bónuszt is beleteszünk a kollégákkal, hogy a kedves ügyfél a-z ig meg legyen elégedve :P

2010. máj. 25. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs! Akkor tévedésben voltam eddig..azt hittem, ingyér van..

Lássuk csak. Ha a külcsín rendben van, akkor van egy csökkent hallású egyednek ajánlom, vagy szájkosarat rá! Vagy úgy sokat veszít az esztétikai élményből?(ami eredeti állapotában igen kecsegtetően hangzik egyébként..)

2010. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm....más kategória. Pedig ez nem a humor része. Nem viccelek bolondozok, tényleg vihetitek...
2010. máj. 25. 14:44
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát, némi ellenszolgáltatás fejében, akár ingyen is vihetitek..

De várok még, hátha kell valami unatkozó háziasszonynak, aki a nyelvével befogja a csicsergőjét. :P

2010. máj. 25. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! A mi "kívül szőke, belül setét" titkárnőnk agykapacitása is meredek! IQ-ja 3, ha áll mellette két tehén. Nyelveket is beszél, a szlenget perfekt módon. Még csak 68 éves, korkedvezménnyel kinek nem kéne? A Vision Express-nél már ingyen kapja a szemüveget, mióta kétszer a fodrásznál akart csirkét rendelni. Külsőleg egy Múzsa, erős lábszag illatát terjesztve. Belsőleg máj. Nem finnyás, csak kerüli az olyan ételeket, amelyek a magyar ábécé valamely betűjével kezdődnek. Nem is olyan követelődző, mint mondják, és néha tényleg nem önti le a főnököt kávéval. Sokat próbált öregasszony, aki használt állapotban is képes a százalékos teljesítményre. Azt már csak suttogjuk, hogy mennyire. Hobbija is van, a köpködés és a vicsorgás már elhalványult emlékek a protkó lögyböléses-nyilvános mosogatása mellett. Főzni is kiválóan tud, főleg vizet tésztához és vizet a teához. A kávé felejtős.
2010. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3as az IQ-ja?XD

Ha 1-el kissebb akkor felbukna benne, ha 2-vel akkor már szobanövény:D:D

2010. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
doboz? CD? kábelek? piaci érték?
2010. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!