Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Véleményetek alapjául milyenbe...

Véleményetek alapjául milyenben minőség az online fordító programokat?

Figyelt kérdés

Tehát tudod, Ön van használ ha fordító programot a munkához, házihoz. Van Ön vele megelégedve teljesen, vagy inkább kicsit csak.

Mit van szükség a tökéletesítés folytában ezzekhez a programokhoz?


Írja meg itt véleményt of Ön, hogy tudja meg más az Ön véleményét az online fordítóprogram-ról.


2010. máj. 25. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fantasy! Oh yeah:D
2010. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit irtál, az még sokkal érthetöbb, mint a forditóprogramok!
2010. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint, a google fordító valóban javult az utóbbi időben. Azt hiszem, ez a szöveg teljesen érthető. Ez egy kicsit természetellenes, de kit érdekel, legalább tudod megérteni ezt. By the way használtam az angol-magyar fordítás. Nem tudom, ha ez szerkezet-val egy bonyolultabb nyelvet, mint például arab, kínai és japán.

/// Oké, a végére megőrült de az alap szövegeket nagyon viszi :D

2010. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem is a google fordítója egyre jobban fejlődik. Ragok, összetettebb mondatok (max 2tag kb azt még bírja)..


A Microsoft féle fordító viszont kritikán aluli.

A mi tesztmondatunk pl az volt, hogy: My mother doesn't drink coffee. >> Ebből pedig az lett, hogy: Anyám nem ital, hanem kávé.

[link] <<íme

:P

2010. máj. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!