Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudok eljutni a katakomba?

Hogy tudok eljutni a katakomba?

Figyelt kérdés
Állítólag mindenkinek van katakja, így nekem is van katakom. De hogyan jutok el oda?

#márpedig #lemennek #akatakomba
2017. szept. 3. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, én úgy tudom, a "katakomba" maga a főnév, és jellemzően többesszámban fordul elő, tehát csak a "katakombák"-ba juthatsz el.


Viszont van egy ősi török szó, a "katah", amiből a "Kata" női név is eredeztethető. A "katah"-k azok a háremtagok voltak, akiknek azonos volt a neve. 10 azonos nevű nő a háremben az egy katah volt.


Hogy miként juthatsz el a katakodba, azt sajnos nem tudom, de kérdezz meg egy Kata nevű lányt. Ő tudni fogja a választ, ha a helyes kérdést teszed fel. A Katáknak kislánykorukban megtanítják, hogyan lehet eljuttatni az embereket a saját katakombjukba. Sok sikert! :)

2017. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én japán származású vagyok, engem hagyjál ezekkel a közel keleti faxxságokkal.
2017. szept. 4. 08:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!