Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebbe mi a vicc? Nemértem...

Ebbe mi a vicc? Nemértem valaki elmondaná?

Figyelt kérdés

Az anyós nem bízik vejéiben, ezért úgy gondolja, próbára teszi őket.

Először megy a legnagyobbhoz, beleveti magát a kútba, a vej gondolkodás nélkül kimenti.

Holnap reggel a férfi ablaka alatt ott áll egy vadonatúj Suzuki, rajta egy kis cédulával:

"Sok szeretettel, Anyósod".

Most megy az anyós a második vejéhez, beleveti magyát a kútba. A férfi kimenti, de előtte azért tétovázik kicsit.

Holnap reggel a férfi ablaka alatt ott áll egy használt Trabant, rajta a cédula:

"Szeretettel, anyósod".

Aztán megy az anyós a harmadik, és egyben legkisebb vejéhez.

Beveti magát e kútba, de a veje nem menti meg, ezért belefullad.

Holnap reggel a férfi ablaka előtt ott ál egy vadonatúj Porsche, rajta a címzés:

"Köszönettel, szerető apósod."


2010. máj. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű: Mivel az anyós meghalt (a legkisebb vő miatt), hálából az apósa küldött a vőnek egy autót.
2010. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
LOL. Hát nem tudom elmagyarázni, én értem. A két fiú segít az anyóson, és egy szaros trabantot és suzukit kapnak, míg a harmadik nem menti meg az anyóst, az meghal, így vett egy PorschétxD
2010. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez jó xD
2010. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XD Jó életbiztosítása volt az anyósnak.
2010. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
XD mivel nem mentette meg az após adott neki egy porsét
2010. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az anyós mindenki utálja, mert az idegeire megy, az első kettő csak a családért menti ki, de az utolsót ez nem érdekli, ezért jutalmul, hogy megszabadította őt az anyóstól, az apósa vesz neki egy Porschet!
2010. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!