Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A minap próbáltam interpolálni...

A minap próbáltam interpolálni egy idegen univerzumba a szenzóriumon tágításával, amikor neurológiai diszfunkcióm miatt újra tudatos állapotba kerültem és azóta hugyozás közben láttam, hogy vaszkuláris diatómám lett. (? )

Figyelt kérdés
Más is átélte már ezt, illetve milyen kenőcsöt kenjek a fülembe, hogy ez elmuljon?
2010. máj. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Agytröszt... ,,..::ViC::..,,
2010. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van valami problémád a saját életeddel, hogy ilyen könnyen eldobod magadtól?
2010. máj. 27. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
na viszlát!
2010. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia, látom meg sem próbálsz segíteni rajtam.

Még mindig a fülkenőcsöt keresem, ami segíthet rajtam.

2010. máj. 28. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Neked nem fülkenőcsre van szükséged, hanem hipnotikus transzállapotba kell, hogy kerüljél, hogy felpakolhass némi szinesztéziával és pánesztéziával. Ettől ugyan még nem múlik el a vaszkuláris diatómád, hanem egy operatív beavatkozásnak kell alávetned magad, ami kivezeti belőle a cruort, és helyrehozza az adott hisztont. Addig se erőlködjél azonban, amíg doctort hívsz, hanem feküdj le, és meditálj az inszomnia elkerülése végett!
2010. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre valaki aki segíteni akar nekem.

Namost: inszomniám nincsen amióta eltávolították a fauxom egy részét és panesztézia túltengésre már gyógyszert szedek. De a hiszton helyreállítás szerintem segíthet. Sajnos az utóbbi időben viszont előjött nálam a demielizáció, így hát emiatt meg a nyakamat kell kenegetnem Cold Packkal, ami szinten tartja.

2010. máj. 28. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyugszik a beteg... mindjárt odaérnek az ápoló bácsik...
2010. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!