Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Régen nem voltak színek?

Régen nem voltak színek?

Figyelt kérdés
A régi fényképeken minden fekete fehér, úgy hiszem ez bizonyítja, hogy a színek nem olyan régen vannak a világon. Az idősebbek, akik éltek a fekete fehér világban is nem találták furcsának a színtelen világot? Hogy színesedett ki a világ? Egyszercsak minden színes lett? vagy egyre több dolog lett színes?

2017. okt. 25. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
A régi festmények pedig azt bizonyítják, hogy voltak színek...
2017. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A festő megfestette színek nélkül, később vált színessé.
2017. okt. 25. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem tudom, de te most se vagy vicces, meg gondolom amikor fekete fehér voltál akkor se?
2017. okt. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hm.. Ez érdekes kérdés. Elgondolásom szerintem szépen, fokozatosan színesedhettek ki a dolgok. Tehát nem pl egyik pillanatban szürke, másik pillanatban már sárga, hanem egyszer kicsit elkezdett s zürkéből sárgulni; és akkor ilyen átmenetes lett. Én még nem születtem meg akkor; de ez a gyanúm, hogy így történhetett; mer'ha másként történt volna, sokkolta volna az embereket hírtelen.
2020. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!