Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány rózsaszín sapkás kecske...

Hány rózsaszín sapkás kecske hibrid unikornist kell feláldozni a sátánnak hogyha át akarok jutni a mérges hintalovak 3. birodalmába?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek normális választ írni!Már pár éve elég sok pénzzel tartozom a hatalmas mérges hintaló királynak csak még nem volt lehetőségem vissza fizetni :/ pénz már megvan azzal nem kell, aggódni 8 szekér hintaló ürülékkel fogok fizetni.

2017. okt. 26. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kettőt
2017. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mérges hivatalnokokat olvastam elsőre. :D
2017. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13:37 kösz kösz ezer hála én először 3-ra gondoltam volna de 2 rózsaszín sapkás kecske hibrid unikornis is megtette a dolgát a hintaló király pedig nagyon örült a 8 szekér szarnak
2017. okt. 26. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Érthető, nekem is a 3 jutott először eszembe, de mégiscsak rózsaszín sapkás kecske hibrid unikornisról van szó, úgyhogy elég a kettő is.

Örülök, hogy segíthettem:)

2017. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Összesen 4-et:az első a haragot,a második a hintalovakat,a harmadik a birodalom számát,a hármast,és a negyedik a birodalmat.
2017. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
XY800 Ember ... már sikerült átjutnom a mérges hintalovak 3. birodalmába (lásd előző kommentem) 2 rózsaszín sapkás kecske hibrid unikornis is elég volt szerintem te kevered a rühes majom rágó antilopokkal mert abból 4 kell de mind 1 kösz hogy segíteni akartál
2017. okt. 26. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Basszus,tényleg.Bocsi :/

Amúgy miért tartozol a mérges hintaló királynak.

2017. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
?
2017. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért mert múltkor csapd le a hibrid kakas fejét játszottunk és fogadtunk 10 gránitban hogy ki nyer nos balszerencsémre én a hibrid kakas mutáns szárnyát csaptam le ő pedig a fejét.És mivel jóban voltunk ezért a 10 gránitot 8 szekér hintaló szarral kompenzálhatom, nem volt valami könnyű beszerezni a cuccot de csak sikerült.
2017. okt. 27. 21:30
 10/10 szasz71 válasza:
Mivel a sátán száma a hetes, és a harmadik birodalmába akarsz eljutni, ezért hét meg három az tíz. Tehát 10 rózsaszín sapkás kecske hibrid unikornist kell feláldozni. =)
2020. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!