Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is önzőség mindenn...

Szerintetek is önzőség mindennap fürdeni?

Figyelt kérdés
Szerintem tiszta önzőség ilyenre pazarolni a föld vízkészletét. Férjem mindennap fürdik, szoktam is neki mondani, hogy ne fürgyé le, de nem érdekli. :(

#nem szabad #önzőség #pocsékolás #mit képzelsz #mé fürdesz
2017. nov. 2. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Védjük a vizet, ne fürgyé' le. A fákat is védeni kell, egyél hódot.
2017. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: Sőt, favágót is.
2017. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha azt csinálnák a vízművek, hogy 2-3 napra elzárják a vizet? Akkor az emberek rákényszerülnének, hogy ne fürödjenek mindennap. Ugye, hogy jó ötlet?
2017. nov. 2. 23:36
 4/10 anonim válasza:
63%
ez komoly? :D
2017. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert koszosodni jó!
2017. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom az izzadságszaggal, sőt gyakran még közelebb is megyek, ha érzem valakin, mert olyan jól esik szagolgatni. Ugye ti is?
2017. nov. 3. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is önzőség!

Tünessünk!

Gyerünk a parlament elé 7 nap múlva, de nem fürödhetsz 7 napig

2017. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó ötlet.
2017. nov. 4. 23:56
 9/10 fotoszintézis ***** válasza:

Igazad van! Nem minden országban mosdanak naponta. Magyarország ebben is elmaradott.

[link]

2018. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha felre tesszuk a kerdes kategoriajat, akkor szerintem igen.

A vilagon eleg sok helyen szomjaznak es egy furdessel tobb vizet pazarolsz el, mint amennyit ok hasznalnak egy het alatt (ha nem tobb).

Nyaron, amikor az ember mindenet kiizzadja, ugy higenikus, ha minden nap furdunk. De telen, ha mondjuk nem is sportoltunk, csak a nap vegi felfrissulesert lefurodni...Na az szerintem onzes es pazarlas...

Azaz telen szerintem, boven eleg 2-3 naponta furdeni.

Ha mindenkepp minden nap furdeni akarsz, akkor inkabb tusolj, mint furdokadban vegezd (kisebb pazarlas).

Szeretettel varom a lepontozast a furdest maguknak kikero emberektol, akikben meg nem ebredt fel a lelkiismeretuk (mar ha van)!

2018. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!