Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon a Galaktikus Tanács meg...

Vajon a Galaktikus Tanács meg fogja akadályozni az Emberevő REptoid Istengyíkokat ördögi tervük végrehajtásában?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben nem nagyon hallatta hangját a Tanács, sokak szerint a Reptoidok teljes befolyást gyakorolnak már. Miért nem emeli fel a többi faj a szavát a Föld érdekében. Miért hagyták magára az Északiakat a háborúban?
2010. jún. 1. 00:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

Most megharagítottál, földi halandó! Tüntetésedet csírájában elfojtom! Téged pedig megátkozlak: legyen szörnyű bűzös lábszagod! Sorsod beteljesedett!!

(minekjártokideszkeptikusvadbarmok,röhögni?nemvagytokviccesek...blablabla)

2010. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
te jó ég hol élsz te? a Marson???? honnan szedted ezeket most komolyan? tényleg hiszel az ilyesmiben, vagy csak poénból írtad fel?
2010. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha a Marson él és lány, akkor tudom, ki Ő: Marsi Anikó! :DD
2010. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
11%
fogd be a lepcses pofádat ha nem tudod a választ!
2010. jún. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
VAgyunk néhányan tagjai a Földi Ellenállásnak. Nem hagyjuk, hogy anyabolygónkat vérszomjas hűllők megkaparintsák!
2010. jún. 1. 00:33
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Vérszomjas hüllő az anyósod!
2010. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy éjszakánként az ezoterika topik milyen kihalt. Nyilván szellemekre/ufókra vadásznak. Vagy a kis pisisek 22-kor már szuszókálnak? De akkor hogyan tudnak minden reggel valami FANTASZTIKUS, HIHETETLEN kalandról beszámolni? Ezt mondja meg valaki, akkor én egymagam megvédem az anyabolygótokat.
2010. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak: Az anyabolygó védelme nem tréfa dolog. A hüllők már itt vannak. köztünk járnak. Légy résen!
2010. jún. 1. 00:50
 9/28 anonim válasza:
mágusként sok furcsasággal találkoztam már fiacskám és ritkán mondok ilyet de te bizonyára elmebeteg vagy fordulj orvoshoz
2010. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Meg fogja akadályozni, de nem a galaktikus tanács. Valamit durván félreértesz.
2010. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!