Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bolondballagás tippek? (leírás)

Bolondballagás tippek? (leírás)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14/F vagyok, és nem tudom hogy év végén minek öltözzek be bolondballagásra.... Nem vagyok egy nagyhangú gyerek, de osztályban haverok között igen :D Tudnátok adni tippeket?

#ballagás #vicces #humor #bolodballagás
2017. nov. 21. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minálunk valaki teszkógazdaságos cukortartónak öltözött. A b-sek full hippik voltak, az a-sok mind dokik-meg nővérkék -és előadtak ott egy műtétet minden tanteremben, amikor vonultunk végig., a c az ugye vegyes csoport volt, többet nem tudom, hogy minek öltöztek, a d-sek közül meg totál senkire nem emlékszem. Amúgy, ha rákeresel ilyenekre, hogy bolondballagás, meg vidámballagás-valaki átkeresztelte ennek, szóval erre is lehet, hogy lesz találat, akkor, na, szóval, lesz találat:) Lehet, hogy találsz 1-2 jó ötletet:) Amúgy öltözhetnél pl egy hupikék törpnek, kéknek se feltétlen kéne lenned hozzá, meg am csinálhatnál saját készítésű papírálarcot is cérnával/ nadrágderékgumiból.
2017. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy vannak ilyen jelmezkölcsönzők, ott is szétnézhetsz, és onnan is kölcsönözhetsz ruhát, de sajáthoz is meríthetsz ötletet; amúgy kavboj (cowboy) meg Pikachu, de kavbojpikacsu is lehetnél éppen. Az nagy lenne!!!:) Kombináld már össze a kettőt, tuti lenne nagy röhögés!!:) Szerintem ezt valósítsd meg!!:) Ja amúgy valakiről tudok, aki még duracellnyuszi volt ballagáskor!:) XD
2017. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Köszi szépen lehet hogy az a cowboy pikachu leszek xD Duracel nyuszi xdddd

2017. nov. 22. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lány

Öregasszony

Közmunkás

Póni

Hercegnő

Spongyabob

Tündér

Ördög

Kisbaba

Egér

Juestin Biber

2017. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Udvari bolondnak-ahhoz be sem kell öltöznöd
2017. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!