Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetne több kérdésem?

Lehetne több kérdésem?

Figyelt kérdés

12 és fél éves vagyok. Azt nem értem, a fiúk hímvesszője honnan tudja, hogy a lányoknak melyik alsó nyílásába kell beledugódni? És még kb. milyen hosszú és széles egy 13 éves fiú hímtagja megmerevedve és merevedés nélkül? És végül hogy áll fel az a bizonyos szerszám, amikor meglátnak egy bomba nőt?


Egy újságban olvastam a spirál nevű dologról. Hát fogtam én is a matekfüzetemet, kitéptem a spirált és felhelyeztem magamba. Most nagyon fáj bent, és vérzik is. Forduljak nőgyógyászhoz vagy ez természetes?


Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy vissza szeretnék térni a "párnámhoz"? ugyanis 13 éves koromban szerelmes voltam Mátéba. Egyszer mikor egyedül voltam otthon, róla álmodoztam, majd ráültem a kispárnámra és mozogni kezdtem. Egy idő múlva gyönyörű érzés fogott el. Közben persze Mátéra gondoltam. Pontosan két hónapja feküdtem le vele. Ő volt az első. Azóta 13-szor történt meg a dolog. Csak az a baj, hogy én jobban élvezem a párnával, mint Mátéval. Hogy tudnám neki elmondani, hogy szeretnék visszatérni a párnához?


A barátnőm és én egyszerre kettő fiút szeretünk. Az egyiket Pistának, a másikat Attilának hívják. Attila 16, Pista 11 éves. Nagy bajban vagyunk, mert nem tudunk választani. Attilával már le is akarunk feküdni, de nem merünk. Most mit tegyünk? Tessék megírni, hogy ennyi idős korban már lehet-e? A 12 éves lány kit válasszon? Segítsen rajtunk...


2010. jún. 1. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Még jó hogy humor kategória xD
2010. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Először nézzétek meg, hogy van-e tampon a kukitokban.
2010. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Először komolyan azt hittem, hogy nem hülyülsz. Csak aztán vettem észre, h Humor kategória...

LOL

2010. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egy paródia:DDDD
2010. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Siess haza, már nagyon várlak!


a TE kispárnád

2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D az én kispárnám kék selyem huzatos hmmm...^.^
2010. jún. 1. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
omg. xD
2010. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kiröhögtem a belem is. :D:D Kösz! :D
2010. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs mit, ez volt a cél :D
2010. júl. 4. 11:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!