Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány százalékban vagy törölköző?

Hány százalékban vagy törölköző?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtad meg?

Hogyan reagáltál rá?

Kinek mondtad el?



2017. nov. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az iskola nénimnek mondtam el, mert ő tudja meg így elsőnek és az anyukám nem tudja, mert azt nem tudom, hogy miért tudjam, de tudja hogy reagáltam, hogy nem tudtam. És azt hitte, hogy nem az, hanem valaki másnak a strandpapraca voltam de nem te, hanem egy fiskii nemtom
2017. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%- ban. Egészen jól reagáltam rá. Senkinek nem mondtam el, úgyis tudják.
2017. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy túlságosan összetett kérdés, ebben a formában több mint 37 válasz létezik rá. Kérlek pontosítsd, hogy mire gondolsz.
2017. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 69,96%-ban vagyok törölköző, az baj? :S
2017. nov. 25. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy tesztet ami kimutatta hogy 0,2986534676422222952% ban vagyok törölköző, de teliholdkor megcsináltam ugyan azt a tesztet és akkor már 89%os volt!

Én a buszosbácsinak és a szomszéd testvérének a barátjának a feleségének az apjának mondtam el.

2017. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En tegnap voltam torolkozo nem is tudta csak a szomszed kutyaja, ma mar Legballon vagyok, holnap csak az isten tudja mi leszek
2017. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!